Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ChuckDegrad
#11
Dlaczego akurat ty... zawsze tobie najbardziej ufałem, byłeś rozsądny, sprawiedliwy, życzliwy i pomocny... Te święta to tragedia dla tego serwera... teraz już świąt na mcsurvi nikt nie będzie przeżywać zabawnie i świetnie, tylko Cię wspominać [*]

Wesołych Świąt Sad
[Obrazek: 2cdbvo.png]
#12
Chuck przykro mi że odchodzisz ... ale mimo wszystko życzę Ci Wesołych i spokojnych świąt ^*^
#13
Woow odeszłeś szybciej niż ja czego się nie spodziewałam, No cóż twoja decyzja twój wybór wesołych świat <3
#14
Ogólnie ciekawi mnie powód twojego odejścia.
Ale no cóż witaj w gronie emerytów, czuj się starszy czy coś Smile

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#15
Chuck :c
Chyba ty jedyny z administracji nie grasz w LOL-a i kiedy jesteś online poświęcasz czas dla graczy.
Dziękuje ci, że wbijałeś na PVP, kiedy o to cb prosiłem.
Wesołych Świąt Ci Życzę :<
Gracz~Sn1ck


#16
Dziękuję Ci za wszystko, co dla mnie zrobiłeś ;c
Będzie mi Ciebie brakowało na serwerze i to nawet bardziej niż może się wszystkim wydawać..
Wesołych Świąt. Mam nadzieję, że zmienisz swoją decyzję lub po prostu do nas wrócisz.

#17
RIP marzenia o sylwestrze bez cziterów :c
Nie mogłeś po nowym roku?
Z drugiej strony, juz się bałem ze mnie w topce ilości postów wyprzedzisz ;p
Ps. Jezeli to chodzi o to że cie dziś zabiłem, to nie twoja wina. Oszukiwałem! Miałem kamienny mieczyk a ty drewniany ;c

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#18
No a sie zastanawiałam kto następny Smile Powodzenia Czaku!
#19
No i znowu będzie więcej cheaterów. Chuck, jak to mówiłem - przyjaciół nigdy nie opuszczę Smile
#20
dzięki za czas i trud jaki włożyłeś w rozwój serwera, przypominam o kończącej się rekrutacji na nowych członków ekipy oby nowi kandydaci godnie Cie zastępowali Smile

Wesołych Świąt
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości