Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
enderman22xxxe53[NOWE KLASY]
#11
(25-11-2016, 02:16 PM)Nieustraszony napisał(a): enderman no wiem

Skoro wiesz, to czm uważasz że np kopalnia zelaza byla by bez sensu?
Itemy początkowe są na tyle trwale, że da sie zrobic jeszcze lepsze (np. Drewniany kilof wystarczy ci, aby wykopac kamienny/zelazny).
#12
PHI naprawde chyba jesteś nowy skorpiony duchy i tak kradną ity a sroskie same w sobie są nie fair
#13
Według mnie bez sensu
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#14
Klasa enderman byla by beznadziejna. Taka sytuacja: wbijasz sb na cudzego nexa z setem i boskimi, a tu nagle miecz ci znika i klepiesz łapką zanim ogarniesz że go nie masz. Skorp i duch wystarczą bo tam chociaż trzeba się wysilić zeby zdobyć ity. Bo może zrobimy klasę która może latać przez minutę? Tak amo beznadziejne ;-;
Sr ender
A pozostałe klasy ok

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#15
Kumam i musicie pograć na canyonie mapa jest mega oraz ma pozytywną odznake czechów xD
#16
Grałem na canyon.
Ale na survi anni 2 ma chyba zepsuty rendering, bo często jest tak że ktoś ci się nagle pojawia 2 kratki obok cb. Jeszcze nigdy nie zdażyło mi się zobaczyć kogoś z więcej niż 30 kratek, choć i tak przeważnie jest to takie 5-10 kratek

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#17
Pomyśl logicznie.
Co 5 osoba na anihilacji ma klase 'ninja'.
Klasa Enderman ma takie korzyści, że miała by ją pewnie co 3 osoba.
Załóżmy, że średnio gra 30 graczy.
10/30 to endermany.
Kiedy się zaczaisz w za blokiem, jest 90% szans na zabranie rzeczy.
Są 4 drużyny, także średnio 3/4 endermanów jest w drużynie przeciwnej, także zagraża nam [sroskim, jak wy to mówicie] 7 osób w przybliżeniu.
Graczy z boskimi jest ok. 5/30, także w ciągu 10 minut zabiorą 2 itemy boskie każdemu graczowi.
Wniosek:
Wymyśliłeś tą klasę tylko po to, aby pozbyć się graczy z boskimi rzeczami.
Gracz~Sn1ck


#18
(25-11-2016, 05:03 PM)enderman22xxxe5 napisał(a): sroskie same w sobie są nie fair

Ahaaa,
Czyli mowisz ze oplacanie serwera jest nie fair?
czyli wnioskujac piszesz ze serwer jest nie fair
Gdyby nie te ,,sroskie" to bys nie mial na czym grać
@Up zgadzam sie ze snickiem,mialem na mysli to samo,ale nie wiedzialem jak to napisac
#19
Niestraszony wiem że jesteś nowy ale kiedyś ani było bez sroskich i serwer działał i Snick potem napisałem że Enderman to nie wypał a co do reszty się wypowiedz teraz
#20
enderman
nie bylo sroskich bo z innych trybów lecial hajs -_-
Klas jest dość,więc poco dodawać jeszcze więcej?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości