Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PrzyjacielPIERWSZA DRUŻYNA ANIHILACJI.
#1
Witam! Tutaj wasz przyjaciel. Z okazji, że serwer funkcjonuje już tyle lat, postanowiłem założyć PIERWSZĄ PARTIĘ PRZYJACIÓŁ MCSURVI. Być może termin ten nie pojawił się jeszcze w naszym gronie, dlatego proszę o przeczytanie mojego programu, zanim zdecydujecie się zignorować temat.

PROGRAM PARTII:
Mamy zamiar wspierać naszą wspaniałą Administrację, zgłaszając wszelkie naruszenia regulaminu, jednocześnie przestrzegając wszystkich jego punktów. Pragniemy uczynić świat serwera lepszym, dając nowe pomysły. Każdy członek partii może kierować się swoim własnym zdaniem, a co więcej nie będziemy ograniczać go w jego działaniach, o ile nie będzie działał na szkodę serwera.
Każdy członek partii ma prawo dzielić się z nami swoimi przekonaniami. Zrealizujmy razem wspólne marzenia!


Wspierajmy nasz piękny serwer!

W celu uzyskania więcej informacji, zapraszam na mój skype: bazaanfil. Dziękuję za każdy głos! Zapraszam!!

Nasza broń to nasze słowa, nasza broń to nasza pasja, nasza broń to są zasady: honor, klasa, elegancja.
#2
Czasem się zastanawiam, czy Twoje wątki mają jakikolwiek sens? Każdy użytkownik tu może zgłaszać problemy, proponować propozycje. Nawet człowiek nie należący do tej całej "partii" ma prawo wyrażać zdanie. Więc "o co kaman"?
#3
Oczywiście, każdy ma tutaj równe prawa. Właśnie o to chodzi. Stwórzmy razem takie specjalne miejce, w którym będziemy razem wymieniać poglądy na temat serwera. Nie chodzi tutaj o codzienne sprawy. Razem, grupą, można osiągnąć więcej. Wink
Przykro mi, że nie zgadzasz się z moją opinią, ale masz takie prawo i szanuję twoją decyzję.
Dziękuję za szczerą odpowiedź.

Pozdrawiam,
Przyjaciel.
#4
Fajny pomysł Wink Podoba mi się. Popieram
Never lose hope... 
#5
Nawet dobry pomysł, popieram Cię.
Także ładnie i estetycznie napisane Big Grin

#6
Dziękuję za poparcie. Cieszę się, że mamy tak aktywnych użytkowników. Wink
Zapraszam na mój skype: bazaanfil. Zostaniecie dodani do oficjalnej grupy partii.

Pozdrawiam,
Przyjaciel.
#7
Po południu wbiję, a tak btw to głównie grywasz na anihillacji?

EDIT@ masz tu repusieła za dobry pomysł Big Grin

#8
Tak, zazwyczaj gram na anihilacji, ale mam zamiar rozszerzyć potem partię o inne tryby. Wink
Razem możemy dużo osiągnąć i dobrze się bawić!

Dziękuje za reputację. ;D
#9
Akilla konta zapomniałeś? Xd
Pomysł fajny, ale żeby nazwać to partią o.O?
To mi sie z rządem kojarzy. Niedługo ktoś zrobi opozycję ;-;
Pewnie ender...

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#10
Powiem jedno, taki wątek może zachęcić innych do zgłaszania osób łamiące regulamin, oraz żeby sami go nie złamali. Więc nawet fajny pomysł.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości