Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłaszacz223Lepiej sie przygotujcie!!!
#11
Jestem za propozycją szumiela.
Choć nadal nie wiem czy ograniczyło by to
liczbę włamów. No chyba, że ktoś jest na tyle głupi, że wstawia hasło tak łatwe do rozpoznania np: swoje imię lub swój nick.

#12
Ja też uważam ze sa tacy "idioci" sa złodzieje itemow i złodzieje kont, na każdym serwie.. Mi próbowali 3 razy okraść konto... A raz się im udalo i cos o mnie nagadali z mojego konta i dostałem perma... Ale wszystko wyjaśniłem xd
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#13
Niektórzy wypowiadający się są niespełna rozumu. Luki mogą istnieć w AuthMe tak jak się robiło "///" przed nickiem Admina. Mamy xAutha? Mamy. Nie istnieją luki? Nie. Serwer został chwilowo zlagowany, przez co spekulowaliśmy że ponoć sesja gracza się zatrzymała, lub nastąpił lag i podczas niego wbił na konto Frosta ale to dawno temu i nie prawda bo wpisywał takie coś jak:
/login kuba
/login kuba123
/login kuba321
Żaden hacker, nie jest możliwe żeby bez dostępu do plików FTP serwera coś zdziałać. Baa nawet niekiedy i z plikami jak ktoś jest nie połapany to Auth szyfruje hasła by nie wkradł się Admin na np. Konto premium gracza. Niech całe forum uświadomi sobie jedno.
Jak byście próbowali, pobrali 10-20 programów, to hasło mające 8-9 liter medota bruteforce (testowanie wszystkich liter) złamie to po dobrych kilkudziesięciu latach + dobry komputer Smile włamy są możliwe metodą słownikową czyli próbowanie wpisanie imienia, imienia + 123/321, jak ktoś zna dobrze kolegę to rok urodzenia, imiona rodzeństwa czy po prostu sam nick. Pozdrawiam i zalecam czytać, ps: Pluginy są do serwera nie do single minecrafta.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#14
"No cusz" kiedyś nastąpił włam na konta ale tylko podczas zlagowania serwera. Tak czy tak w to co się stało nie mógł uwierzyć nikt Smile

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#15
Titeg tera frostowi wbili i jeszcze paru innym osobą z anni ;-;
A i moje stare hasło to były losowe literki i cyferki ;p
Wbili mi jakoś 5 miechów temu ;p

wyskrobane z mojego prywatnego morta z wbudowanym podnóżkiem *,*
#16
Najlepsze hasło powinno być stworzone z losowej rzeczy, które system słownikowy jak i brute force nie weźmie pod uwagę. Samo hasło: cisowianka9971 byłoby okej Wink

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#17
Miałem taki sam problem.
Gdy zakładałem pierwszy raz konto na serwerze mcsurvi, miałem Hasło czteroliterowe i mianowicie było tak proste, że
doświadczyłem ponad 3 włamań na moje konto i omal nie dostałem bana, bo tuż po włamie, wyjaśniłem sprawę na
forum.

#18
Ja teraz mam hasło z generatora haseł ;p

wyskrobane z mojego prywatnego morta z wbudowanym podnóżkiem *,*
#19
Ale przypadek, że gracz wbił na jego konto, akurat kiedy był restart?
Gracz~Sn1ck


#20
Sam w to nie wierzę, ale dobra, zostańmy przy aktualnej wersji..



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości