Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłaszacz223Ktos sie bawi mojim skinem!!!
#1
Pomózcie! ,tak jak widac w nazwie tego wątku,ktos sie bawi mojim skinem,mialem steve a tera co to ma być ;_;
https://naforum.zapodaj.net/c6949d032b54.png.html
Przysiegam,nie robilem tego skina,nie wiem nawet jak go wgrac,proszę pomóżcie ,podejżewam gracza _xDogx_ bo najpierw pierwszego zrobil mi skina (pirata) mogl zrobic i tego help! Sad

Pzdr Tongue
#2
Ten przypadek jest rzeczywiście okrutny. Jak można zmienić komuś skina bez czyjejś zgody..
Jeśli jesteś użytkownikiem oryginalnego LAUNCHERA MAJNKRAFT, napisz do POMOCY TECHNICZNEJ MOJANG.
Jeśli jesteś użytkownikiem nieoficjalnego launchera typu zyczu, czy shinigma, poradź się technika na oficjalnym forum launchera.
Jeśli twój launcher jest twojego autorstwa, poradź się sam siebie. (Niewiele to da..).

Nie jestem w stanie zaoferować Tobie lepszej pomocy.
#3
Aha,tyle ze nie wiem gdzie ta strona launchera zyczu jest
#4
Całkiem możliwe, że od kilku miesięcy już nie istnieje.
#5
Heart 
Masz launcher Zyczu mam rozumieć? A to Ty rejestrowałeś konto? ^^ W sensie na Zyczu?
#6
nie,nic nie rejstrowalem, niby poco? skina bd miec kiedy bd miec nowy komp,bo na lapku nie kumam jak wgrywac skiny
#7
No,kolejna zabawa mojim skinem link: https://naforum.zapodaj.net/445c84385a9a.png.html
#8
No to jak się nie rejestrowałeś to ktoś to zrobił za ciebie i przygarnął to konto.
Tzn. może już ktoś po prostu też gra na tym nicku na innym serwerze i sobie skiny zmienia.
My nic na to nie poradzimy.
#9
Może zmień nick i załóż na nim nowe konto na zyczu, jeśli chcesz mieć własnego skina.
#10
Przyjaciel,nie wolę nie zmieniac konta,mam super staty na tym koncie na serwie i nie chce go stracic,nalagx35 ktos gra na innym serwie na mojim nicku? ja w to wątpię, male prawdopodobienstwo zeby ktos mial identyczny nick niz ja


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości