Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
so sweetBudowniczy
#1
Pisze Nalesniczek345. Cześć, przysłał mnie tu kalis, ostatnio budowałem mapkę na pvp classic, nala poprosiła mnie i parę innych osób o zbudownie tej areny. Nie dość, że zabrała mi rangę TestBud, to do tego miała być nagroda ranga Budowniczy, a nikt jej nie dostał. Wkurzyło mnie to, i to bardzo. Wszyscy TestBudzi mieli nadzieje, że dostaną Budowniczych. Nie wiem czy możecie dać nam te rangi czy nie. A i proszę banana i kalisa o przeniesienie tej mapki na pvp classic (mapka jest na waterblocku).
Odpowiedz
#2
Potwierdzam Smile też budowałam #Noemi12
Odpowiedz
#3
Nie wiem kto w ogóle zaczął ten temat budowniczych, na początek współpracowaliśmy i było wszystko ok.
Dostaliście dostęp do paru rzeczy, potem wam ktoś dał [TBud] i uznawaliście się za budowniczych itp..
Także się przyjęło mówiono na was budowniczy, ok.
I nie wiem jak wy to widzieliście, ale ja nie mogę was awansować na budowniczych i inne takie i nie raz wam to mówiłam.
I w sumie miałam nadzieję że jednak dogadam się z innymi i jednak ktoś was przyjmie na budowniczych, ale jak patrzę na wasze zachowanie to płakać mi się chce.
Nalesniczek ty nie dość że dałeś komuś ptaka zrobionego z gm to i Bananowi najpierw na ts spamiłeś potem na mc z tego co wiem.
Col też nie odpowiednio się zachowuje. http://scr.hu/9xh2/tukmd
A gdy ustawiłam zasady abyście nie rozdawali itemów i się nie zagłębiali w rozmowy z graczami (aby nie było pożycz, daj itp..)
To zaczęliście być (większość) dla mnie chamscy i pyskaci za przeproszeniem.
Noemi sama nawet mi to napisałaś.
Liczyłam na to że chcecie mi pomóc z chęci nie dla rangi.
Bo jakoś niektórzy się próbowali panoszyć, 1 osoba już na tym zakończyła współpracę.
Pvp pilnowaliście na gm.. bez vanisha... Gracze się skarżyli że tym grę utrudniacie bo 3 budowniczych lata sobie po arenie pvp bez niczyjej zgody...
Nie wiem po co, bo mówiłam że nie jesteście od tego.
Często czyściliście chat dla zabawy, bynajmniej na początkach niektórzy.
I jak ktoś napisał przekleństwo to zaczynał się spam budowniczych.
-Słowa
-slowa
-słowa
-Słowa
Itp..
Jeżeli 1 osoba napisze "słowa" to reszta nie musi...

Mówiłam zaczekajcie, zobaczymy jak to będzie i nawet w książce wam napisałam -budowniczy
Abyście wiedzieli że jakby była możliwość dodania budowniczych to wy jako pierwsi ale nie, wy już od razu chcecie.

A to że zbudowaliście 1 mapkę (2 osoby na końcu doszły) to nie znaczy że już od razu budowniczymi zostajecie..
Odpowiedz
#4
Jeszcze jedno, miałaś oddać wszystkim TBudów, a oddałaś prawie wszystkim. Tylko ja nie dostałem. Możesz mi to wyjaśnić?
Odpowiedz
#5
Po 1.Nala nie decyduje kto będzie miał rangę Budowniczy,a jeśli coś to w obecnej chwili raczej Omexia.Mieliście rangi budowniczych i zachowywaliście się jak admini.Nalesniczek ty dawałeś itemy z gm innym graczom co sam mogę potwierdzić i zachowywaliście się jak jacyś bogowie.A i właśnie .... Nala nie zmuszała was do budowania,sami chcieliście,wiec nwm o co się spinasz.
Odpowiedz
#6
To po co nala pisała kto dostanie budowniczego?
Odpowiedz
#7
Bo miałam nadzieję że przekonam administracje na budowniczych, sama wam to pisałam.
Odpowiedz
#8
Frost, my sami nie chcieliśmy, nala nam dała propozycję. I też nie było dowodów, że dałem itemy z gm. Tylko jakiś gracz napisał, że dałem, ale to nie musi być odrazu prawda.
Odpowiedz
#9
Eh,eh,eh jaka dyskusja,Frost nikt się nie spina,tylko normalnie gada Smile Nala,racja Col się zachował nieporządnie,ale to nie od razu wszyscy muszą,a colga kłamała z tym ptakiem czy czymś tam ;/ nie wiem nie było mnie wtedy,nie budowaliśmy dla rang,przynajmniej ja tak uważam ;/
Odpowiedz
#10
Taa.. Kłamała, tylko szkoda że ptak był sama go widziałam + Nalesniczek się przyznał.
I teraz nagle niby to kłamstwo, gdyby to było kłamstwo to Nalesniczek by walczył o sprawiedliwość.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości