Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pucek77wtf? ub od banana i wlam?# pucek77
#1
Kurde mam nadzieje ze mnie pamiętacie xd ten od nwm za co ban... Dzisiaj wbijam na mc i se mysle... "a spróbuje wbić na mcsurvi zobaczymy ;-;" wienc wbijam i paczę!!! A tutaj "twoje konto zostalo pomyślnie utworzone antybot itd" wienc wbijam 2 raz i co widzę?! Siebie w lobby!!! Wienc wychodzi na to ze dostałem ub ja juz podjarany i wgl pronuje się zalogować a tutaj! Nie prawidłowe haslo!!! Bo jak że by inaczej.... Sad oczekuje jakies wyjaśnienia może tutaj bo banan na mailu chyba umarl wgl nic nie odpisuje...
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#2
Emmm nie umie dodac zdj... Bo wiadomość do 500kb ;-;
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#3
Może to wypali.... SS


Załączone pliki Obrazki
   
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#4
O xD i zalapalo się troche wiadomości na maila banana, spróbuje dodac lepsze zdj ale chyba widac ze to spawn mcsurvi
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#5
Próba lepszego ss, ja cię zaduze zdj.... Nwm może wystarczy ten poprzedni ss
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#6
Screen próba 2
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#7
Oja!!!! Udalo się Smile wyslac lepszego SS, liczę na jakieś mądre wyjaśnienie tego "zdarzenia" ze strony administracji Smile
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#8
Stop spam!
Proponuję edycję posta ;-;
A ja zakladam ze byl ub all i ktoś ci potem haslo mogl zmienic ;p

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#9
Ok, sorry za spam... Ale nie umiałem dodac zdj do pierwszej wiadomości... I cos no... Nwm czy był ub bo banan na mailu mi ostatnio napisal "starego konta nie odzyskasz bo masz na nim za dużo lewych itemow..." No wienc se mysle... Na ub się nie zanosi a tu j*b i wgl ?! Eh sam nwm co sie stalo....
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#10
Był UB all ale banan ci zmienił hasło żebyś nie mógł wbijać na swoje konto bo masz tam za dużo niedozwolonych itemków, bo nie chciało mu się ciągle cb banować. A przynajmniej tak zrozumiałem ;-;
Czyli nadal możesz grać tylko na 2 koncie (jeżeli masz)

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości