Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DjnexusBAN na pvp za nic TYYYYY
#1
WITAM BARDZO SERDECZNIE zawiodlem sie na tym serverze bardzo milo mi sie gralo pvp jestem dobry w pvp BARDZO dobry a TU jeb banik per supper dziekuje ... jak mogliscie to zrobic.... nie mam jak dowodow ale moge powiedziec ze duzo osbob mnie tam zna i wie ze nic nie mam mam jakos staty 800 na 70 dedow to jest podejzane ale staram dobjac i grac dobrze prosze mnie odbanowac;/ haker raczej by nie prosil o unbana ;/ kasy nie mam a naprawde milo mi sie gralo .... ;/ Heart Heart Heart Heart naprawde nic nie mam nie tym razem a tak fajnie mi sie gRAlo moj nick to DjNexus l. szkoda ;/ serio nwm kto mnie zbanowal ale dobrze go klepalem i nagle jeb ban ;./.... mogl mnie gdziec zabrac i usdostepnil bym mu erkan jejku prosze bardzo o unbana i lepjej wybierac administracie a nie 10 letnie dzieciaki ;/. prosze o odpowiec ;/ i pytanie czy hak by sie tak staral o unbana:???? pa pap ;/
#2
Mógłbyś podesłać ss powodu bana?
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#3
prosze ; / za duze kappa;/


Załączone pliki Obrazki
   
#4
(28-07-2016, 07:18 PM)xLuga napisał(a): Mógłbyś podesłać ss powodu bana?

i jak ????
#5
(28-07-2016, 07:18 PM)xLuga napisał(a): Mógłbyś podesłać ss powodu bana?

to jak ;/ ??? niestaralbym sie tak ale nie znam leprzego serva;/ a tu jeb ban ;./
#6
Zbanowała consola.
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#7
ciekawe jak nie mam zadnych plikow innych do mc
#8
co niby zaszyblko kilkalem .... uwiez mi jakbym wiedzial ze mam haki bym sie nie bronil ;/ a szkoda nie wiem o co chodzi;/
#9
Djnexus ten antycheat szwankuje. Ale musisz poczekać na titka albo banana (raczej titka ;-Wink

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#10
(28-07-2016, 09:21 PM)_szumielxd_ napisał(a): Djnexus ten antycheat szwankuje. Ale musisz poczekać na titka albo banana (raczej titka ;-Wink

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")

THx mordo kocham cie ale widzisz co to ma byc...... a jest duzo hakow i duzo gram na tym servie moze cos mi zalatwcie nie mam  5 lat i thx <3 to czekam ;3 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości