Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pucek77ban za nic, dostalem go gdy wogule nie bylo mnie od dłuższego czasu na serwie
#1
Nie wiem jaka data ani godzina bo bylem na walacjach a kolega mi napisał że dostałem bana...
Nie wiem o co chodzi... Słyszałem o jakiś hackerach ale... Nwm czy to prawda... Jeżeli tak i to ich sprawka to proszę o ub a jeśli nie to proszę o podanie powodu mojego zbanowania..
Pozdrawia pucek77


Załączone pliki Obrazki
   
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#2
Bana otrzymałem gdzies okol tak przed 4 lipca bo 3 lipca jeszcze gralem
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#3
A i pragnę dodać że w czasie gdy mnie zbanowano, na forum ni było żadnej skargi/dowodu na to że zrobiłem coś złego... Wiec? Za co ten ban?
: /
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#4
Mogli cię zbanować "na żywo" czyli admin zobaczył że masz czity

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
#5
Szumiel ale ja nie mam czitow...
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#6
A myślisz ze jest jakaś szansa na ub? Czy tak srednio?
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#7
Ale to nie możliwe że mnie ktoś zbanowal "na żywo" bo w niedz. 3 lipca (dzień przed banem) gralem jeszcze na mc i może to potwierdzić pare osób np: 870 albo XxmalarxX i gdy skończyłem grę 3 lipca (4 lipca ani później juz nie wchodzilem na serw) nie mialem żadnej informacji o zbanowaniu a na trybie GTA (bo tam gram najczęściej) nie było żadnych adminow a 2 dni po 3 lipca kolega na Skype mi pisze : Pucek! Dostałeś Bana! Wienc jakim prawem się pytam to stało? A i czy ktos mi.powie czy na mcsurvi są jakieś ataki hakerskie? Bo coś słyszałem ale sam nwm
Jeśli ktoś chce Skype to prosz: kamilosss870
(mój Nick)
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#8
Panie! W poniedziałek napisz na e-mail admin@mcsurvi.pl w temacie daj ban czy coś i napisz we wiadomości. Musiałeś dostać bana od Szybkiego.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#9
Ok tak zrobię... A to coś da? (sry ze się tak pytam co chwile ale mam tam wszystko a teraz to pójdzie psu w ...)
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#10
Już wysłałem Big Grin
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości