Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OizeKillAury
#1
Witam. Bardzo przeszkadza mi w graniu pełno ludzi cheatujących mających najczęściej KillAure.
Chciałbym nabić sobie ładne statystyki ale jest to trudne jeśli takich ludzi jest ciężko zabić.
Jest możliwość złożenia podania na moderatora lub jakąś range w tym stylu żeby zapobiec cheaterom?
Jestem odpowiedzialny, ogarnięty, widze kiedy ktoś cheatuje lub czy też jest czysty.
Mam 15 lat posiadam TeamSpeak'a w razie różnych problemów mógłbym wejść.
Naprawdę zależy mi na tym, ponieważ tak jak już wspomniałem nie da się grać.
Wiem, że consola banuje lecz nie wszystkich i nie na IP jeśli się nie myle bo często widze ludzi, którzy po banie i tak pojawiają się na innym nicku.

Pozdrawiam.
#2
No masz trochę pecha i to dość wielkiego , bo rekrutacja była dość długo i została zamknięta 5 czerwca.
Jeżeli ogłoszą wyniki jestem pewny , że ilość cheaterów się zmniejszy , a Jr.Mod'ów wzrośnie.


#3
(30-06-2016, 05:18 PM)Fix napisał(a): No masz trochę pecha i to dość wielkiego , bo rekrutacja była dość długo i została zamknięta 5 czerwca.
Jeżeli ogłoszą wyniki jestem pewny , że ilość cheaterów się zmniejszy , a Jr.Mod'ów wzrośnie.

Głównie chodzi mi o to, żeby ktoś był aktywny codziennie i żeby był z tą osobą kontakt na np. TeamSpeaku lub jakieś GG
A jako że ja jestem codziennie to mogłem rekrutować.
A następna rekrutacja będzie kiedy?
#4
Niewiadomo kiedy.
Nalag jest prawie zawsze, wystarczy jej poszukać (przeważnie na freebuild). Na Ts też często ktoś bywa, ale nie można być noł lajfem 24/7, a nikt z administracji nie ustala między sobą o której kto wbija. Tylko wchodzą kiedy mogą. A co do twojego rekru, to każdy mówi że będzie długo siedzieć, ale jest jak jest, w końcu no-lifić nikt nie będzie.

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
#5
No niby tak, ale czy trzeba myśleć, że ja też tylko tak mówie, że będe siedział czy jak ty to powiedziałeś "no-lifić"?
#6
Pewnie pierwszy tydzień (miesiąc) często będziesz siedział, ale później jak każdy się "wypalisz"

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
#7
Nie powiedziałbym...
Co prawda teraz miałem krótką przerwe przez problemy z komputerem ale takie problemy nie zdarzają się co tydzień jak to Ty powiedziałeś Wink
#8
Wielu adminów siedziało często (jak nie mieli rangi), a teraz rzadziej bo wszyscy czegoś od nich chcą. Wiem z obserwacji. A i sr jeszcze frosta czesto widzę ostatnio.
Według mnie wątek do zamknięcia. Możesz się zgłosić jak będzie rekru. ;-;

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
#9
Tylko czemu myślisz, że jestem taki jak reszta?
Nie masz żadnych powodów żeby tak myśleć a Ty tylko tego sie trzymasz ;]
#10
Oize, rekrutacja była otwarta. Trzeba było wtedy napisać podanie. Teraz nie ma co płakać.

Wyrysowane z mojej szynki krakowskiej przy użyciu mojej Hime hime :3
[Obrazek: qgj0tdY.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości