Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Danceloth[Skarga] Rof2000
#1
Twój nick: Danceloth
Nick Oskarżonego: Rof2000
Powód: zabijanie miksturami, zasypywanie mi działki płonącymi strzałami.
Tryb, na którym się to wydarzyło: Creative
Godzina, data: 05.22 około 16:00
Krótki opis sytuacji: Najpierw się do mnie teleportował (prawdopodobnie na /gm 3) i zaczął zabijać miksturą (killer potion chyba). Potem zaczął zasypywać mi całą działkę płonącymi strzałami, a teraz (gdy to piszę)nadal to robi...
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik):
http://imgur.com/a/3EMvf
na pierwszym screenie widac jak trzyma ta miksture, a na pozostalych widac jak spami strzalami.
Odpowiedz
#2
Według mnie nie powinienieś robić z tego wielkiego problemu po prostu olej kolesia. Nie wiem jakie jest zdanie innych ale takie jest moje.
Pomogłem? Daj repke Big Grin
[Obrazek: tgEkA6l.gif?1]
Odpowiedz
#3
(22-05-2016, 02:42 PM)Jakub178 napisał(a): Według mnie nie powinienieś robić z tego wielkiego problemu po prostu olej kolesia. Nie wiem jakie jest zdanie innych ale takie jest moje.

Troszeczke ciezko olac osobe, ktora bez konkretnego powodu umyslnie robi innym na złość.
Powinien zostać ukarany choćby i dlatego aby przestał się czuć bezkarny.
Odpowiedz
#4
Sądzę że komentarze powyżej są niepotrzebne, po
1. To nie jest nic złego.
2. Regulaminu na serwerach Creative przestrzega tylko ok 20% grających tam ludzi, co widać jak chodzi się po działkach.
3. Killer potiony nie są zabronione, trollowanie też nie, jeśli już czegoś się dopatrywać to ewentualnie w 4. punkcie regulaminu serwera, jednak strzelanie do działek, serio? Komu szkodzi?
Odpowiedz
#5
Chyba jest komenda /p deny?


Odpowiedz
#6
Ukarany.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości