Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_TheDevil_UnBan _TheDevil_
#1
Mój nick : _TheDevil_.
Kiedy otrzymałem bana : 06.11.15 godz. ok.14.40.
Czy jestem recydywistą : nie.
Dlaczego chce dostać UB : Bardzo polubiłem ten serwer po pierwszym zagraniu. Kolega mi go podał. Tego dnia TiTeczek był na serwerach anchilacja , gdy na nas napadał jeden gracz to TiTeczek stojąc za mną stwierdził że mam cheaty ,ponieważ się do niego obróciłem.To było możliwe ,bo miałem słaby zasięg internetu do pokoju . Proszę o rozpatrzenie tej sprawy i o UB.

Żegnam przynajmniej na razie. Dziekuje za obejrzenie.
#2
Nie miałeś pomysłu na nick?
Istnieje gracz (tak naprawdę to VIP) o nicku TheDevilHead
#3
Nie wiedziałem że jest taki nick Big Grin mój to nie podróbka bo zacząłem grać nim na innym serwie.
#4
Dobra sprawa prosta byłeś w yllow ja też. Ginąc po prostu odpaliłeś aurę i skierowałeś ja n mnie + cryticals. Nawet twoja prośba jest pisana na szybko.

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#5
Mój kolega cheatóje i wiem jak wygląda crytical, i z pewnością go nie włączyłem, ponieważ tak to bym kucał podczas bicia.Prośba na szybko nie jest napisana bo chwilę nad tym stałem. TiTeczek, najwyraźniej się pomyliłeś bo nie kucałem podczas bicia a gdybym miał cheaty to bym latał i był nieśmiertelny. Mogłem wyjść z serwera, jak gdyby nigdy nic , ponieważ teraz tu stoję przed kompem i wpatruję się w ekran na którym pisze, że mam bana za rzekome cheaty. Ta odpowiedz była na szybko zrobiona z powodu że mi się chce spać.

Żegnam.
#6
Nie?
Jeśli się ma criticals to tylko u cheatera wygląda że kuca.
Skąd mogłeś wiedzieć? Normalnie postać podskakuje o 1-2 piksele ale nie skacze.

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#7
BO JA BYŁEM U TEGO KOLEGI ?
Proszę cię TiTeczek ,a jak pisałeś na chacie ''_TheDevil_ się ujawnił'' to wtedy nie dedałem. No chyba że czegoś nie zauważyłem. Ja pisze na chacie ''o co biega ?'' , a tu BAN na rzekome cheaty.
#8
A z kąd ty wiesz jak u cheatera crytical wygląda ? Big Grin. LOL ale dyskusja xD .
#9
Skoro nie wiesz pomyśl.
1.Pokazywanie JrModom
2.Testy AntyCheatów u KalisaPro Smile

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#10
Ok ,teraz mnie zawstydziłeś.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości