Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NystkaZnowuu.... wulgaryzmy -.- xDD
#1
Twój nick: Nystka

   Nick Oskarżonego: ZuZoLkAxD
   Powód: Jak pisałam wulgaryzmy :V
   Tryb, na którym się to wydarzyło: Anihilacja xd
   Godzina, data:  26.10.2015r | 16:30
   Krótki opis sytuacji:  Gracz ten bez powodu  zaczął przeklinać :o
   [Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik




   http://scr.hu/7ncj/qkybu

 
   http://scr.hu/7ncj/rai3c
Jeśli pomogłam daj =1 reputacji ^.^

I tak nie dasz wiem to ;P
#2
Zgadzam się, gracz ten nie potrafi opanować swoich emocji, nie ma szacunku do innych. Dość często popisuje się przed znajomymi używając niestety wulgaryzmu, myśląc że mówiąc językiem wulgaryzmu stanie się " fajna " ;// ...
Dość często zwracałam jej uwagę i pewnie nie ja jedyna, ponieważ niestety zawsze gdy poprawi się tego gracza lub zwróci uwagę to niestety zaczyna się " wojna " (jeśli można to tak nazwać) która niestety nie ma końca....
#3
Popieram. Niestety na codzień grając, widze wulgaryzmy. Na serwerach grają... No dzieci i jak przyjdzie jakiś debil z bogatym zasobem wulgaryzmów... Tttt to dzieci się uczą i potem jak maja bana za przeklinanie to przychodzą na np. Minefox i tam klną. Wkurza to. Fajnie że na w vs p jest /ignore, ale dawno zmaleźli lukę: /me, rozwala mnie jak tego chamsko używają, bo zwykle robią spam z przekleństwami. Chciałbym żeby zostało to naprawione.

pomogłem? daj DIAMENTA!!!
#4
hahahahahahaha xD rozwalasz mnie Nysiu kochana ;d pamiętaj tez cie lubie ..-,-
#5
@UP ZuZoLkAxD nie nabijaj -.-
Jeśli pomogłam daj =1 reputacji ^.^

I tak nie dasz wiem to ;P
#6
(31-10-2015, 09:24 AM)ZuZoLkAxD napisał(a): hahahahahahaha xD rozwalasz mnie Nysiu kochana ;d pamiętaj tez cie lubie ..-,-
Bawi cię to? Nie masz szacunku do innych i myślisz że używając wulgaryzmu staniesz się " fajna " .. Wink Przykro mi, coś ci to nie wychodzi ..
#7
Gracz Zbanowany czasowo!
God's Not Dead

koteł ^u^
#8
nie to tobie nie wychodzi wpieprzanie sie w cudze sprawy przypomne wam iż to wy nosicie sie po serwie jakbyście zajebiste były [ a tak nie jest ] :*****
#9
Można zamknąć już ten wątek? Proszę :>
Jeśli pomogłam daj =1 reputacji ^.^

I tak nie dasz wiem to ;P
#10
jprdl..................
jaka wścipska dziewczyna ..lel... nie widziałam takiej -,-


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości