Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gry5656unban
#11
Gry, ohh.... Ja wiem ze masz cheaty ;-P raz z toba walczylem, miales antyknock i aure
Dlatego ci nie ufam.
                          WIDZIMY SIE NA SERWERZE #Pro_Shigima Zaprasza Smile
                            
                    [Obrazek: game_of_thrones_signature_by_alicekeepwa...3fhl1s.jpg]
                                          
                
#12
Gry5656 miał raz cheaty i kupił UB
Nie wiedziałem że zainstalował antyknocka ale mówi że ma lagi... Można się pomylić z lagami a antyknockiem :/

@edit

Oto screen gdzie miał huzuni (kupił UB ale znowu dostał Bana... Mówiłem mu żeby odinstalował...) http://imgur.com/FYgqQur (to jego screen,skopiowałem od niego w wątku skarga na ace2929)
#13
to odinstalowałem juz nie mam od 5 miesiecy
#14
Od 5 miesięcy? Na pewno nie widać na twoim screnie masz huzuni... Ten wątek skarga na ace... Był zrobiony niedawno...
Ale wiem że odinstalowałeś cheaty
#15
naprawde odinstalowałem
#16
Wieże ci że odinstalowałeś całkowicie...
Czekam na odpowiedź administracji...
#17
halo odbanujecie mnie?
#18
administracjo
#19
Wchodzisz w wyszukiwarkę, wpisujesz %appdata%, wchodzisz do pliku, który Ci się wyświetli, wchodzisz w folder .minecraft i robisz screena folderów, jakie masz. Screena robisz tak:
Po 1. Wciskasz klawisz "prt sc" lub "print screen" na swojej klawiaturze, znajdziesz go gdzieś blisko "backspace"
Po 2. Wchodzisz w painta i klikasz przycisk "Wklej". Pojawi Ci się ten screen.
Po 3. Zapisujesz plik z painta i wchodzisz na jakąś stronę do hostingu. Ja polecam ifotos tu masz link: http://ifotos.pl/
Po 4. Zakładając, że korzystasz z ifotosa, klikasz przycisk "Wybierz plik". Wybierasz plik ze screenem folderu i naciskasz zielony przycisk "wrzucaj".
Po 5. Po wrzuceniu ukaże Ci się obraz, a pod nim kilka linków. Skopiuj link z opisem "Pokaż znajomym" i wrzuć go nam.
Jeżeli to zrobisz, moderatorzy zadecydują co z Tobą zrobić.
Jak coś to instrukcja do zrobienia screena Smile


Nick na serwerze- Jakubowskyy
Niszczyciel cheaterów
#20
Teraz już po sprawie

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości