Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smoku86UNBAN
#1
UNBAB 29.10.16
Opis sytuacji- miałem sojusz z Moderatorem Frostem a on mnie sklepał-zrobił oszusta i ja się wnerwiłem i napisałem na chacie że jest debilem i za to dostałem bana proszę o UNBANA bo bardzo lubię wasz serwer i jestem bogaty na nim tryb - EasyHardkore Smoku86 Smile wydaje mi się że za takie coś powinienem być ban na godzine albo wyciszenie
#2
Obrażałeś moderatora i chcesz UB, bo lubisz serwer??
#3
Nie jestem za UB dla tego gracza, ponieważ...
*Zawierasz sojusz z obcym graczem na własną odpowiedzialność
*Taki wątek juz istnieje
*Bezczelnie obraziłeś członka moderacji naszego serwera

Dziękuję za przeczytanie uzasadnienia

#4
(31-10-2016, 06:38 AM)CeZ napisał(a): Obrażałeś moderatora i chcesz UB, bo lubisz serwer?? Tak za co przepraszam wiem że źle postąpiłem
#5
(31-10-2016, 07:09 AM)O_0 napisał(a): Tak miałem 1300 punktów na plusie po za tym zawarłem sojusz z moderatorem dlatego byłem w 100% pewny że nic mi nie zrobi proszę abyś zmienił swoje zdanie Smile
#6
(31-10-2016, 06:34 AM)Smoku86 napisał(a): UNBAB 29.10.16
Opis sytuacji- miałem sojusz z Moderatorem Frostem a on mnie sklepał-zrobił oszusta i ja się wnerwiłem i napisałem na chacie że jest debilem i za to dostałem bana proszę o UNBANA bo bardzo lubię wasz serwer i jestem bogaty na nim tryb - EasyHardkore Smoku86 Smile

żałuje za to co napisałem prosze dajcie mi UNBAN
#7
Powinien dostac Unbana nie przezwal moda ale gracza ktory jest modem a to ogromna roznica
#8
Po co robisz 2 wątek? Unbana nie dostaniesz,gdyż obrażałeś mnie i robiłeś multikonta Smile
#9
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości