Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
enderman22xxxe53Typowe zachowanie
#1
                                                                                 UWAGA
   POST JEST HUMORYSTYCZNY NIE KAZDY TAK SIE ZACHOWUJE TO TYLKO OBSERWACJE INTERNETU I GIER NIE BIERZ GO NA SERIO
1 Anglik/Amerykanin-OOO nowa wersja co dodali dodali bug z nieśmiertelnością  glitche wieksze prawdopodobięstwo hakerów usunięte misje do paliwa teraz musisz kupić je za 100$/100pounds,Instalujemy.
2 Polak-Co oni maja nam tu ku&@# wciskać zostaje z tym co jest moze to naprawia a jak nie zostaje przy tej.

3 Polak- K JA r c m z g HAKER jak mogl mnie strzelić z AWP to niemozliwe moje ruchy, były nieprzewidywalne bieglem tylko prosto
4 Anglik/Amerykanin- f troche spaprałem

5 Polak- fajny filmik ale jesteś dzieckiem wi dislike bo jesteś dzieckiem bo dzieci głupie bo to dzieci a dzieci głupie DZIECKO
6 Anglik/Amerykanin- Fajny filmik+sub nie każdy człowiek może to zrobić

7Ameryka/Anglia-tak przymiemy was do naszego kraju
8POLSKA Tak przyjmiemy jednak nie SPIE$#(%_@ z naszej ziemi Polska to nie muzułmanotopia gdzie wybuchacie i wybuchacie drzac sie ALLACHU AKBAR
Odpowiedz
#2
Yyyy co ma to oznaczać? Bo ja nie rozumiem za bardzo
Odpowiedz
#3
to zrozum tutaj masz jak sie zachowuje Polak jak Anglik/Amerykanin jak chcesz moge dac interpunkcje ui napisac z jakich gier stron itp
Odpowiedz
#4
oco chodzi? xD
Odpowiedz
#5
Pare sytuacji z Cs, wymyślonej gry, yt, terrorystów.
Odpowiedz
#6
Sora, ale nie rozumiem treści tego wątku.

Odpowiedz
#7
Ja zrozumiałem ;-;

wyskrobane z mojego prywatnego morta z wbudowanym podnóżkiem *,*
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości