Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amaterasu Omikami[UB] DoklawerPL
#1
Twój nick: DoklawerPL

Data i godzina nadania kary: 18-05-2016r. około 17:00

Opis sytuacji: Wysłałem film z Army 2 jak z kolegą graliśmy razem i różne tam bekowe sytuacje. Potem przeszedłem do profilu w celu ustawienia go i uzupełnienia informacji po czym przy ustawianiu sygnatury otrzymałem powiadomienie że moje konto zostało zbanowane z powodu reklamy.

Wytłumaczenie: Jako że konto na forum założyłem dzisiaj. postanowiłem dodać jakiś post, nie miałem za bardzo pomysłu co dodać wiec pomyślałem że podzielę się swoim filmem z Army. Po czym jakieś 10 min później otrzymałem bana za reklamę której notabene nie robiłem. przeglądając sie dokładnie w regulaminie i nie zauważyłem zakazu wstawiania filmów z innych gier.

9.Zakaz umieszczania linków do stron innych serwerów oraz reklamowania ich podając IP lub nazwę serwera (nie dot. serwerów sieci mcsurvi).

To jedyny pkt regulaminu dotyczący podawania linków na jaki natrafiłem. A film nie miał na celu żadnej reklamy i nie zawierał żadnych treści reklamujących inne servery minecrafta.
Myśle że wszystko wyjaśniłem. Z wyrazami szacunku DoklawerPL AKA Amaterasu Omikami

Powód kary(screenshot, filmik): http://imgur.com/brLe9pG
#2
Reklamowałeś swój kanał Smile A filmów z serwera nie widzę

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#3
Filmy z servera będą jak nazbieram materiał. btw w regulaminie nie ma żadnej wzmianki o reklamowaniu Kanału YouTube, Tylko reklamowaniu innych sieci serverów. Poza tym to nie była reklama kanały ale to szczegół. Jeśli mogę prosić o kontakt za pośrednictwem Ts3 jestem dostępny na kanale 31.
#4
To jest reklama :/
A że nie było nic z mcsurvi.pl, to zbanowali :c
Ale mógłbyś dostać ub, bo ten ban cię przynajmniej czegoś nauczył.

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
#5
Jakby tak pomyśleć to w sumie SouthPark2003 też reklamował i to jeszcze bardziej i mocniej spamował i banika nie miał. No a regulamin forum - serwerów nowy od niedawna zaczął funkcjonować. Jestem za UB.
#6
Unbana masz już od wczoraj sprawę wyjaśniliśmy na ts. Zamykam.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości