Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DylanPLKradzież Konta VIP
#1
Exclamation 
Witam. Wczoraj zostało skradzione mi konto Pawelek22 na którym też wczoraj zakupiłem konto vip. Proszę administracji o pomoc w odzyskaniu konta. Na konto nie mozna sie zalogować. Ewidentnie ktoś zmienił mi hasło.
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#2
Jeżeli nie dostałeś zamówionej usługi, niepoprawnie ją zamówiłeś lub masz problem z hasłem do gry należy napisać E-Mail na adres ADMIN@MCSURVI.PL.

Jeśli problem dotyczy usług sms w treści Maila powinna znajdować się informacja:
1) Data wysłania sms:
2) Godzina wysłania sms:
3) Treść wysłanego smsa:
4) Numer telefonu na który wysłano sms:
5) Numer telefonu z którego wysłano sms:
6) Serwer na którym zamówiłeś usługę:
7) Twój nick na serwerze:

Weryfikacja twojego problemu powinna potrwać do 24 godzin. W weekendy do 48 godzin.

Edit. Dopisz, że masz problem z hasłem. ;d
#3
jak miałem przęrwe 5 dniową ktoś włamał mi się na konto i hasło zmienił
#4
Miki utwórz osobny wątek o tym i dokładnie wyjaśnij sytuację.
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#5
Heart 
(27-04-2016, 04:12 PM)Miki2007 napisał(a): jak miałem przęrwe 5 dniową ktoś włamał mi się na konto i hasło zmienił

Jeśli chodzi o zmianę hasła na serwerze, jeśli posiadasz konto premium lub zakupywałeś jakąś usługę na naszym serwerze pisz na Admin@mcsurvi.pl
W przypadku usług napisz: Swój nick na serwerze, numer telefonu z którego zakupiłeś przykładowe konto Vip, czas wysłania Sms (W miarę możliwości), jeśli masz konto premium, to uwzględnij tą wiadomość w emailu. 

Jeśli skradziono Ci konto na forum, również kontaktuj się mailowo.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości