Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kret22Nazista.... chyba
#1
Przypadkiem wykasowałem wcześniejszą moją wiadomość na ten temat więc będę się streszczał: ja i Kond376 znaleźliśmy działkę należącą do Szymek2003 a na niej...... jakieś obozy koncentracyjne, podziemne laboratorium i na środku działki: flagę III Rzeszy, może ta heca była dla zabawy ale ja jako patriota odbieram to BARDZO negatywnie. Zacząłem pisać na czacie Caps Look-iem takie rzeczy jak: TRZEBA ZNISZCZYĆ TYCH NAZISTÓW, TO WYPACZA UMYSŁY MŁODYCH POLAKÓW, itp. noi dostałem bana (nie proszę o unbana ponieważ ban był 24 godzinny). Zamieściłem tutaj kilka screenshotów z działką (jej ip to -20;15).Przepraszam na niepoprawnośc i niedokładność zdjęć (zdjęcia zrobione przez Kond376) Niestety ale nie wiedziałem jak wkleić zdjęcia mam nadzieje że po prostu jakiś administrator servera obejrzy działkę. Przypominam ip działki to -20;-15.
Odpowiedz
#2
Po 1 Każdy buduje to co chce na creative(więc mieli prawo to zbudować )
Po 2 dostałeś bana czasowego  za słowo wulgarne
Odpowiedz
#3
Złe kordy.
Poprawne kordy to: -20;15
A tak w ogóle to jest wojsko. Żadne obozy koncentracyjne itp..
Zwykłe wojsko, czemu wojsko?
Bo jeszcze kiedyś się bawili w wojsko.
Szeregowi i ten tego..
A nawet jeśli to byłby też obóz to co z tego?!?
To tylko budowle, czy zbudują kosmite, zjawe, demona czy jakieś dfhbjwf to i tak nikt prócz właściciela tej działki nie ma nic do gadania.
Odpowiedz
#4
Zgadzam się z Nalagx35. Każdy chłopiec bawił się kiedyś w wojnę, obejrzałam działkę i wygląda to na zwykłe wojsko.
A ta flaga mogła symbolizować okupację przez III Rzesz, Ten użytkownik może też chciał być patriotą ale coś mu nie wyszło.
Źle to odebrałeś. I nie powinieneś tak reagować tylko spróbować wyjaśnić całą sprawę
Odpowiedz
#5
Wojsko jest dozwolone ale treście propagujące nazizm, nienawiść, erotykę mogą zostać usunięte a sam właściciel o ile to on zbanowany. Niepotrzebne wypowiedzi u góry skoro sprawę wyjasniliśmy.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości