Ankieta: Czy to wam psuje gre?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
66.67%
4 66.67%
Nie
33.33%
2 33.33%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CharmyBee99Niekompatybilność Anihilacji z 1.8.X
#1
Kilka dni temu zauważyłem że Anihilacja nie działa poprawnie na 1.8.X ale jest lepiej z wyższą wersją np. Na 1.8.0 całe menu tab miałem zaśmiecone antycheatami, a na 1.8.9 tego nie ma, chociaż jest jeszcze 1 problem. 1.8 zmieniło tryb przygody że teraz przedmioty i bloki MUSZĄ mieć tag NBT który pozwala zniszczyć dany blok, jeśli tego tagu nie ma - nie można nic robić. Mogę co najwyżej bić i to wszystko. To samo z kładzeniem. Nie mogę postawić więcej niż 1 blok na respawn (chociaż dźwięk kładzenia jest i można po prostu wkurzać innych). Może inni nie mają tego problemu ale mi to bardzo psuje grę na 1.8.X. Mogli byście chociaż dodać ten tag to narzędzi z kitów... Proszę o rozwiązanie problemu.

O i jeszcze jedna rzecz. Nie jestem "ofiarą" buga z nie poprawnym uruchomieniem MC, wiem bo mój nick wyświetla się poprawnie na TAB-ie.

EDIT: OMG 66.67% na tak
3 głosy ogółem

ILLUMINATI CONFIRMED!!!!!!
EDIT2:Nawet hitbox się nie pokazuje. Sad
[Obrazek: X12YmmB.png]
Odpowiedz
#2
a czy znasz rozwiązanie tego buga. Bo mój nick na tabie wyświetla się na biało mimo dołączenia do drużyny i nie mogę nic niszczyć.
Odpowiedz
#3
Tak jest też na 1.7 prócz TABu

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#4
jesli jeszcze tego nie naprawili to też txt nie był kompatybilny z 1.8.X bo txt anni był lub jest na 1.7.2 więc na 1.8.x są ludziki poszarpane ale to jest tak żeby naprawić to trzeba zmienić anni albo na 1.8 albo na 1.7 więc prawdopodobnie trzeba grać na 1.7 dziękuje za uwagę Big Grin
xDD
Odpowiedz
#5
(01-02-2016, 09:04 AM)Julia534 napisał(a): a czy znasz rozwiązanie tego buga. Bo mój nick na tabie wyświetla się na biało mimo dołączenia do drużyny i nie mogę nic niszczyć.

Wiem o jaki bug chodzi ale nie o nim pisałem w temacie. Napisz post tutaj: http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Anihilacja-1
Ten temat jest związany z innym, ale podobnym bugiem.

Tu jest co TheZabojca powiedział:

(29-12-2015, 06:01 PM)TheZabojca napisał(a):
- Niektórzy z nas podczas gry na Anihilacji mogą wykopywać bloki, bić przeciwników i kłaść bloki.
Jeżeli wadliwie zaczniesz grę, przez jakiś błąd i nie będziesz mógł nic wykopać tak jak na filmiku poniżej, to maksymalnie będziesz mógł zabijać, ale nic więcej. Zero przyjemności z gry.


+Jeżeli osoba ma danego Buga, to nawet po wybraniu i przynależności do jednej z drużyn jej nick jest biały, a nie niebieski jak powinien w tym przypadku.

Jeżeli byłaby wątpliwość, że osoba, która przegląda TAB ma zawsze biały nick to dopowiem, że Cors mający ten sam problem co ja także miał U MNIE biały nick, a nie niebieski/czerwony/zielony itp.

Edit:Myślałem że nikt nie odpisze, ale teraz wiem że nie jestem jedyny. Przez ten problem muszę grać na 1.7.10, jeśli chce grać w anihilacje, która po nowym updacie nie jest już anihilacją jaką znamy i kochamy.
PS:Chciałem tu wstawić lenny face'a ale google mi nie działa. Sad
[Obrazek: X12YmmB.png]
Odpowiedz
#6
Dalej tego nie naprawiono?
:O
God's Not Dead

koteł ^u^
Odpowiedz
#7
(01-02-2016, 04:23 PM)TheZabojca napisał(a):
Dalej tego nie naprawiono?
:O

Właśnie nie, tego jeszcze nie naprawiono. Chociaż nie miałem tego problemu o którym ty napisałeś.
[Obrazek: X12YmmB.png]
Odpowiedz
#8
Minął miesiąc od poprzedniego posta a problemu dalej nie naprawiono... BloYarQ też ma taki sam problem i on może potwierdzić, więc dalej czekam na rozwiązanie problemu.
[Obrazek: X12YmmB.png]
Odpowiedz
#9
Kolejny miesiąc...
I zanim się spytacie czemu nie łącze postów, to żebym mógł (nie tylko ja ale też i wy) ocenić różnicę czasu.
Ciągle ten sam problem, ale teraz wełny drużyny przy dołączaniu do niej przez gwiazdę myślą że jest ich 0.
PS:niszczenie nexa z szybkością 20 uderzeń na sekundę.... I CALL HAX!!!! Dzięki The_KillerPL123!!!!
PS2:skrzynia dusz jest dziwna... serio? 3 pary diaxowych spodni pod rząd?

EDIT:Loga usunąłem z powodu faktu iż temat poświęcony The_KillerPL123 już został stworzony przeze mnie.

EDIT2:Dopiero teraz zauważyłem że TheZabojca rozwiązał już swój problem 2 miesiące temu. Rozwiązanie? Nie graj na 1.8.
[Obrazek: X12YmmB.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości