Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OuDroiUnban OuDroi
#1
Chciałbym Poprosić ładnie Administracje McSurvi O Unbana Na Tym Serwerze. Bardzo Ładnie Prosze Was O Odbanowanie I Nie Będę Już Tak Robił... Żałuje Tego. Ale Wątpie Że Mnie Unbanujecie :/. Z Góry Dziękuje Za Przeczytanie Tego Wątka. Lepiej Będzie Tu Widać : http://scr.hu/0w794/eqmqp


Załączone pliki Obrazki
   
#2
Ojj..
Nie wiem czy ja zgłupiałam czy jak, ale czy za obrażanie innych nie ma bana tymczasowego???
Dobra wiem... Zgłosiłam cię raz, itp..
Ale czy tak czy inaczej jestem za ub.
Naprawdę fajna z ciebie dziewczyna, parę razy tam wulgarnych u ciebie nie raz poleciało no ale...
I tak to pewnie by się popisać lub coś...
Za ub... ;o
#3
Byłeś zgłaszany na tym forum kilka razy a sama administracja dała ci 4-5 czasowych banów.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#4
(16-03-2016, 07:46 PM)TiTeczek napisał(a): Byłeś zgłaszany na tym forum kilka razy a sama administracja dała ci 4-5 czasowych banów.

Ale w regulaminie nie było takiej zasady Chyba że jestem ślepy...
#5
(18-03-2016, 08:26 AM)Southpark2003 napisał(a): Nie dostaniesz unbana, ponieważ nie umiesz się zachować. Gdy byłem na Creative 3 banowałem Cię 4 razy (tempbany) Za każdym razem pisałeś jakieś wulgarne słowa na czacie, w końcu dostałeś bana na konto i nie interesuje nas to, że "Poprawisz się" Bo dobrze wiadomo, że to nie prawda. Stosuj większą kulture, bo widzę że w domu za bardzo to nie masz tej kultury.

Ale w Regulaminie nie ma takiego podpunktu który mówi że jak dostane 4 tempbany to dostane bana na Zawsze. Więc mogłeś mnie ostrzec.
#6
1.Nie mamy warnów
§4.Osoby niepowiązane ze skargą nie mają prawa się w niej wypowiadać.
OuDroi był wielokrotnie karany mutami (jak były jeszcze MaxBansy na trybie). Teraz też dostał tempbana od kilku moderatorów/jrmodów. Odrzucam prośbę o UB.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości