Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mikolajkunaProblem logowania
#1
Thumbs Down 
Ej mam problem, bo nie mogę się zalogować na serwa. Nie wiem może mi ktoś wszedł na konto i zmienił hasło (bo nie miałem). Plissss pomóżcie.Może admin pomożeSmile W dodatku mam VIPA na jednym trybie.
#2
Nie rozumiem...jak się niby(wcześniej) zalogowałeś na serwer jak nie "miałeś" hasła?
#3
Miałem hasło takie jak nick
#4
no to wszystko wyjaśnia ktoś kto widział np że byłaś popularna jako vip chciał skrucic ci te sławę i próbował się włamać a pierwsze co próbują tacy złodzieje robić to spr czy hasłem nie jest nick potem 123 potem 321 i te najłatwiejsze niech to będzie dla ciebie przestrogą jeśli jeszcze na innych serverach masz takie haslo zmień komędą /changepassword stare nowe polecam to zrobić jeśli chcesz utrzymać te konta
xDD
#5
(17-11-2015, 07:06 PM)Vivox napisał(a): Nie rozumiem...jak się niby(wcześniej) zalogowałeś  na serwer jak nie "miałeś" hasła?

Vivox, po prostu miałem hasło takie jak NICK.
(Pisałem Wam wczoraj wiadomość z moimi danymi na temat zamawiania VIPA na skyblock).
#6
Piszesz e-mail na admin@mcsurvi.com w treści twój nick problem i nr.telefonu z którego wysłałeś SMS na VIP

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#7
(18-11-2015, 07:37 PM)TiTeczek napisał(a): Piszesz e-mail na admin@mcsurvi.com w treści twój nick problem i nr.telefonu z którego wysłałeś SMS na VIP

Wyklikane z mojej lodówki BEKO  Trooper 5

Witam, dziękuje za odpowiedź, a e-mail'a napiszę za chwilę :-).
#8
Okej Wink
Emaile sa przeglądane o 7 rano

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#9
(19-11-2015, 08:45 PM)TiTeczek napisał(a): Okej Wink
Emaile sa przeglądane o 7 rano

Wyklikane z mojej lodówki BEKO  Trooper 5 #TPtalk

Spoko Smile
#10
Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości