Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gredierWspółpraca propozycja
#1
Witam! Moją propozycją było by stworzenie strony www (startowej) pod Państwa sieć serwerów. Dlaczego? Serwer jest (krótko mówiąc) zaj*bisty. Lecz niestety strona główna nie powala co za pierwszym razem odciągnęło mnie od zagrania. Po jakimś czasie postanowiłem zagrać i bardzo mi się spodobał serwer Smile Na czym bym oparł stronę? Css PHP HTML Bootstrap (bardziej bootstrap). Myślę, że przydała by się strona Smile Jeżeli właściciel jest zainteresowany proszę odpisać w temacie a na pewno skontaktuje się za pomocą E-mail'a. Pozdrawiam gredier!
Odpowiedz
#2
Strony głównej można powiedzieć, że nie ma Smile Propozycja fajna, ale na pewno coś w zamian...
Odpowiedz
#3
W żadnym wypadku. Nic nie chcę w zamian. W ciągu dnia zrobiłem całą stronkę także mogę wstawić screena. Gdy podoba mi się jakiś serwer nic nie robię za "hajsy" Wink

Tutaj podaję link do screena. Niestety nie wiem czemu ale nie łączyło się z zewnątrz IP od serwera (Waszego) i musiałem dać na inny Big Grin Pewnie macie tak zrobione, że tylko z wewnątrz się łączy albo po prostu jest inny port query Big Grin


Link:
http://zapodaj.net/43b44a66cac46.jpg.html

P.s przepraszam za mój płaski ekran monitora Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości