Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PlomyczeekPlBan
#11
Płomyczek nie jestem sam powiedzmy że mam dwie wtyki, które rzucają mi 4-8 sekundowe nagrania na teamspeaka lub nicki do sprawdzenia. Tyle w temacie wiesz jak to działa.

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#12
No niewiem... Ale jak np. PaulaQ cheatuje nic nie dajesz,_Mr_Black_ Cheatuje tez nie,_MrMinecraftPL_,pedro tez nie Innych to nawet nie sprawdzisz.. Ale jak ja mam skilla pro to od razu mi bana dajesz.. Typowa 10-letnia administracja.
Odpowiedz
#13
MrMinecraft? Śmiech na sali 2 razy sprawdzany na wszystkim nic nie ma przeglądałem logi z kilku dni.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#14
Jak zwykle tych co nic nie kupili banujecie, przez te straty.
Odpowiedz
#15
Straty są przez takich jak ty. Cheatujesz i kłócisz się chociaż dobrze wiesz że cheatowałeś nie zależało ci w 1% na unbanie, ,,Administracja 10 latki" chętnie zapraszam na teamspeaka żeby się przekonać a druga sprawa że sam fakt że miałeś cheaty i się tym bronisz świadczy o tym że masz -13 lat

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#16
Znajde sobie lepszy serwer gdzie Admini nie daja na Jr. Moda dzieci Smile
Odpowiedz
#17
PlomyczeekPL ogarnij się...
Odpowiedz
#18
Titeczek jest spoko nie daje bana za nic...

@PloomyczekPL plis jeśli admin/moderator dał ci bana za cheaty to się z nim nie sprzeczaj Wink

pomogłem? daj DIAMENTA!!!
Odpowiedz
#19
I to Plomyczek świadczy o nie naszym ale twoim błędzie. Jak nam udowodnisz, boisz się pogadać? Bo ktoś ci więcej uświadomi i się nawet nie odezwiesz? Pomyśl troszkę.

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#20
Ehh Plomyczek " Znajde sobie lepszy serwer gdzie Admini nie daja na Jr. Moda dzieci " tylko wiesz ty taki dorosły
Rangi są od 13 lat więc..
Pomogłem ? To fajnie możesz dać +1 Reputacji



Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości