Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mati19834Ban za nic
#1
Kieruje tą wiadomość do administracji a dokładnie do titeczka dostałem od niego bana za nic poprostu go atakowałem na golemie a w folderach nic nie mam Dodgy mogę też dać screeny dowodowe

Mój nick: mati19834
#2
Pamiętam jednak skład administracji był pełny więc pomyłki nie było co do golema był niewidzialny wiem o tym bo jest tam cuboid sprawdzaliśmy cię wszyscy a ja cię zbanowałem: Snow, Omexia, Vivox, Ja, Mag20000 było duże zamieszanie ale każdego sprawdzaliśmy więc czasem patrz na TAB i czat bo skrypty da się wykryć przyznaje się! Gdyby nie gracze totalnie nie zareagowałbym na to że coś masz zaczęło się od skarg, więc widzisz

Wypociny z mojego Troopera 5 #Tapatalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#3
Dostałem bana za cheaty chociaż nie cheatowałem co mam z tym zrobić

mój nick hutnik12
#4
Tak zostałeś zwarnowany przez Omexie a ja cię zbanowałem bo ona nie ma permisjii. Warn +1 Nie ten wątek pytaj się omexi

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#5
Dostałem bana za cheaty nie cheatowałem o co chodzi?
Angry
#6
Nicku nie kojarzę, ale możliwe, że i ja warnowałam.
Pewnie w czasie rozmów na tsie, ale nieważne, przejdę do rzeczy.
A ja nie karzę bez powodu.
Jak widzę critikalsy, zadawanie obrażeń w zasięgu 6 kratek, czy też typowe bicie plecami, od razu warnuję.
Osoby podejrzane, są brane na Skype.
Więc, kolego uważam, iż warn ode mnie, nie był bezpodstawny.
Co prawda można się pomylić, ale jednak, ja staram się dokładnie dopatrzeć cheatów.
Czasami latam wciąż za jednym graczem, by mieć pewność.
Możliwe, że miałam w tym czasie włączone nagrywanie, jutro, czy też w wolnym czasie przepatrzę nagrania i podeślę dowód.
Jeśli takowy odnajdę.
#7
(02-09-2015, 09:37 PM)Omexia napisał(a): Nicku nie kojarzę, ale możliwe,  że i ja warnowałam.
Pewnie w czasie rozmów na tsie,  ale nieważne,  przejdę do rzeczy.
A ja nie karzę bez powodu.
Jak widzę critikalsy,  zadawanie obrażeń w zasięgu 6 kratek,  czy też typowe bicie plecami,  od razu warnuję.
Osoby podejrzane,  są brane na Skype.
Więc, kolego uważam,  iż warn ode mnie,  nie był bezpodstawny.
Co prawda można się pomylić,  ale jednak,  ja staram się dokładnie dopatrzeć cheatów.
Czasami latam wciąż za jednym graczem,  by mieć pewność.
Możliwe,  że miałam w tym czasie włączone nagrywanie,  jutro,  czy też w wolnym czasie przepatrzę nagrania i podeślę dowód.
Jeśli takowy odnajdę.

Jeśli tak to prześlij te dowody na mój E-mail : davidson1000@wp.pl Dodgy
#8
Utwórz w takim razie nowy wątek, dowody będą wstawione w poście. Nikt nie będzie Ci nic wysyłał na @.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości