Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xRewalBAN ZA NIC KUUURDE !
#1
Witam, gram sobie gram na pvp, klepie się z innymi typkami, normalnie dedam, respie się, i J*B Ban za cheaty, możesz się odbanować wysyłając sms.. bla bla bla. K**wa, ogarnijcie administracje bo nie wytrzymam !
Przepraszam za słownictwo, ale NERWY W CH**
#2
Heart 
(17-08-2015, 11:31 AM)xRewal napisał(a): Witam, gram sobie gram na pvp, klepie się z innymi typkami, normalnie dedam, respie się, i JEB Ban za cheaty, możesz się odbanować wysyłając sms.. bla bla bla. Kurwa, ogarnijcie administracje bo nie wytrzymam !
Przepraszam za słownictwo, ale NERWY W CHUJJ

Pragnę zauważyć, iż niedawno został stworzony taki oto ciekawy wzór na składanie wątków w temacie unbana. ;>
Więc przydałoby się dostosować.
---- Wzór ---


Nazwa użytkownika zbanowanego : 
Jesteś recydywistą?: 
Dlaczego chcesz dostać unbana: 



Plus nerwy nerwami, nie oznacza to, że masz wyżywać się tu, na forum, gdyż takie słownictwo jest tu karane. 
#3
Nie ma wzoru
[Obrazek: 8]
#4
Witam użytkowniku
Zostałeś zbanowany przeze mnie za cheaty
Twoje pierwsze konto to Rewal potem zrobiłeś Rewal+numerki
i nareszcie xRewal
Miałeś KillAurę do tego AntyKnockback Smile Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej
zapraszam na ts.mcsurvi.pl

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#5
TiTeczek, owszem, miałem konto Rewal, ale żadnego AntyKnocka, ani killaury nie mam, nie gram na takim czymś, więc nie wiem za co ten ban. Jeżeli chodzi o wzóry o ub to przepraszam, ale jestem nowy i nie wiedziałem Wink. Proszę o ub bo to jest jedno wielkie nieporozumienie Smile.
#6
PS: a ts nie mam, i nie będę mieć, ponieważ gdy się zainstaluje, uruchamiam go, wyskakuje mi jakiś błąd zaczynający się na listerę M coś tam coś tam .
#7
Moderatorzy mogą banować bez dowodów.

Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości