Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FerbossSkarga xRoTeNN
#1
[b]Twój nick: Ferboss1337
[b]Nick Oskarżonego: xRoTeNN
[b]Powód: Banowanie bez sprawdzania (fałszywe banowanie)
[b]Tryb, na którym się to wydarzyło:Kit pvp
[b]Godzina, data: dziś 15:45
[b]Krótki opis sytuacji: Biłem się na kit pvp 5v1 na moderatora rottena bo sam nam robił 5v1 i jak go zabiłem chwile potem dostałem bana bez żadnego sprawdzania pewnie przez to że serwerowy antycheat postanowił, że mam cheaty gdy ich nie mam i robiłem wtedy puste hity. Czyli jakbym dostał bana przez wadliwego antycheata, skoro jak sie bije kogoś kto bije cie i biega dookoła to robisz mu puste hity A jeszcze dodam, że ten moderator mnie sprawdzal niedawno i nie znalazł żadnych wspomagaczy, a do tego gram na Lunar Cliencie ktory jest od takiego Blazing packa 100 razy lepszy w antycheacie i jakbym coś miał to bym dostał bana na tym cliencie, a jakoś nie mam bana. To troche śmieszne że moderator banuje za to że go zabiłem jak był do mnie odwrócony plecami i uważa że antycheat jest najlepszy na świecie. xRoTeNN banuje legitnych graczy ze względu na wadliwego antycheata, a nawet nie musi przypatrzeć, który ciągle blokuje hity.
[b]Dowód winy: http://mcsurvi.pl/bany/info.php?type=ban&id=71175, myśle że w opisie już wszystko napisałem

proponuje 1v1 z panem rottenem na jakims innym serwerze do ustalenia który ma o wiele lepszy antycheat, jezeli konieczne to wejde nawet na blazing packa
#2
Antycheat to antycheat, czasem się myli, czasem nie, więc zazwyczaj nikt się nim nie sugeruje. Ciebie obserwowałem od samego momentu sprawdzania, często biłeś dość "dziwnie", ale wciąż uznawałem to za normalne, aż do piątku, kiedy zacząłeś bić z większej ilości kratek, ale tylko wtedy, kiedy biła się większą ilość osób, tak jakbyś myślał, że nikt tego nie wyłapie w większym gronie. Dziwne prawda? Taka sama sytuacja się dziś powtórzyła. Okoliczności również takie same - 10 osób bijących się między sobą, a więc logiczne, że nie mogę przejść obojętnie obok takiej osoby stąd Ban za wspomagacze. Jest to skarga na mnie, więc czekamy na wypowiedź g.moda. 
<3
#3
Oczywiście reach na lunarze, a po za tym zawsze się tak biłem a nie że od jakiegoś momentu. Jak już napisałem możemy się dogadać i pójść te 1v1 na jakimś serwerze premium z dobrym antycheatem (nie polskie tylko angielskie), ciekawe czy dostane bana. A jezeli "zauważyłeś że bije z wiekszej ilosci kratek to mógł to być słaby ping, bo ja nie wiem jak cheatowac na amerykanskim cliencie. Albo po prostu możesz mnie sprawdzić, a nie dawać fałszywe bany.
#4
Szczerze mówiąc, chciałam zaprosić Cię na sprawdzanie, ale po tym jak zobaczyłam co piszesz na serwerze to tego perma powinieneś mieć już dawno.
Tak dla przypomnienia jakbyś nie wiedział o co chodzi:

Cytat:Ferboss1337: rucham ci mame 21.03.2020, 16:14:35
Ferboss1337: no chyba twoja mama jak mi skacze na dicka 21.03.2020, 14:36:00
Ferboss1337: jak dam twojej mamie 21.03.2020, 14:22:06
Ferboss1337: te bice mam od konia 21.03.2020, 14:13:28
Ferboss1337: patrzjakiego dildos amam 21.03.2020, 20:11:32
Ferboss1337: ja tera nudesyy twojej mamy ogladam 26.03.2020, 16:26:56
Ferboss1337: no ja zamiast elekcji mam erekcje 26.03.2020, 14:57:41
Ferboss1337: twoja mama 9.04.2020, 18:05:53 <-- to chyba Twój ulubiony zwrot

I wiele więcej..

Patrząc też na to: http://minefox.pl/bany/info.php?type=ban&id=104616 wydaje mi się, że to sprawdzanie nie miałoby najmniejszego sensu. Najwidoczniej masz coś do ukrycia. xRoTeNN tak jak już napisał zbanował Cię nie z powodu wykrycia przez AC, tylko z własnych obserwacji, których był pewien skoro Cię ukarał. Tak więc, skarga bezpodstawna, a unbana nie otrzymasz.

Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl
Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości