Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VerZi1337MAM BANA ZA NIC
#1
Dnia 02.06.2015r dostałem bana na kit pvp na serwerze mcsurvi.pl niby za łamanie regulaminu nie wiem czy admini tego nie widzą czy co ale jak mój znajomy ma huzuni i wszystkich tam zabija to nikt tego nie widzi nikt mu bana nie da proszę o odbanowanbie nicku VerZi1337 na kit pvp
#2
Jeśli w powodzie było napisane: "Złamałeś regulamin serwera" To znaczy, że coś źle zrobiłeś... Szkoda pisania. Weź się zastanów za nim coś napiszesz.





//Zamykam
#3
Verzi... cheatowałes, kojarzę twój nick, miałeś aure, anty knocka itp.
#4
U nas niema banów za nic. Polecam przeczytać regulamin VerZi1337.
#5
Jest też szansa że jakiś haker włamał ci się na konto i cheatował na nim.
[Obrazek: X12YmmB.png]
#6
(04-06-2015, 10:53 AM)CharmyBee99 napisał(a): Jest też szansa że jakiś haker włamał ci się na konto i cheatował na nim.

Po 1. Pisze się Hacker. I nie sądzę , żeby tak było bo mało ludzi ma jakieś programy. Jak ktoś ma taki program to napewno mojego konta już by nie było. (Jeśli coś źle napisałem to sorki, bo nie dawno wstałem;p)
#7
(04-06-2015, 11:55 AM)Killereq napisał(a):
(04-06-2015, 10:53 AM)CharmyBee99 napisał(a): Jest też szansa że jakiś haker włamał ci się na konto i cheatował na nim.

Po 1. Pisze się Hacker. I nie sądzę , żeby tak było bo mało ludzi ma jakieś programy. Jak ktoś ma taki program to napewno mojego konta już by nie było. (Jeśli coś źle napisałem to sorki, bo nie dawno wstałem;p)

No ale mogli mu poprostu się wlamać na konto wykradając hasło (jeśli podawał komukolwiek hasło to tym bardziej).
[Obrazek: X12YmmB.png]
#8
(02-06-2015, 08:49 PM)VerZi1337 napisał(a): Dnia 02.06.2015r dostałem bana na kit pvp na serwerze mcsurvi.pl niby za łamanie regulaminu nie wiem czy admini tego nie widzą czy co ale jak mój znajomy ma huzuni i wszystkich tam zabija to nikt tego nie widzi nikt mu bana nie da proszę o odbanowanbie nicku VerZi1337 na kit pvp

cheatowałeś więc masz bana, nie ma tu nic dziwnego. Tyle w temacie.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości