Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamek12Prośba z klasą "skorpion" ;cc
#1
Heyyy.
Chciałbym napisać o klasie "skorpion" na anichilacji. Moim zdaniem ta klasa szkodzi temu serwerowi ponieważ tą klasą można bugować w ścianie , blokach  wywalać za mapę. Mam nadzieje że kiedyś zlikwidujecie tą klasę bo nie da się grać! Nie bede podawał nicków Tongue Np. mam diaxowy set i idę np. rozwalać Kamień Dusz w green a tu np. jakiś szu****xd_ przychodzi ze skorpionem i buguje w ścianie. Najgorsze jest to że nie można z tego bloka w którym się jest wyjść ;c Prosiłbym bardzo o likwidacje tej klasy.
Dużo osób skarży się na tą klasę bo sie nie da grać ;cc
#2
Sry ale usuwasz skorpiona usuwasz sroskie PS my skorpioni nie mozemy w inny sposób działać bo dali nam i wrogom ochrone po tpa
#3
Ale według mnie to beznadziejna klasa i przeszkadza w graniu ;P
#4
Sroskie też przeszkadzają sry
#5
Ja to czytam kamek ;-;
Masz jakiś pomysł jak zabić diaxowego gościa z rogiem i duszem? Daj jakiś pomysł oprócz "kupić sb boskie" i później gadaj.
Czy może myślisz że jak będziesz miał boskie to nie dedniesz? Bo jal dedniesz to znaczy że cziter ;-;

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#6
Usuniesz skorpiona, zaczną narzekać na ninje, bo też przeszkadza. Pirotechnik też przeszkadza. Najlepiej zostawić płaskie mapy i klasę wojownik... Jak kupisz klasę, to idę o zakład że zmienisz zdanie co do umiejętności skorpiona
#7
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości