Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pucek77UNBAN szonon
#1
Ja pisze za niego jak coś bo on konta zrobić nie umie..

Tryb: PVP KITS
Godzina data: Wczoraj około 19:00
Opis: Dostałem Bana za niby nie posłuszeństwo przy sprawdzaniu... Aha fajnie szkoda ze nawet nikt nie chcial mnie sprawdzić...
Dowod Bana na dole


Pozdrawiam szonon
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#2
Po.1 Nie reagował na to,ze był sprawdzany prze zemnie.Po 2.Jego czas się skończył,a to sugeruje o banie właściwym.
#3
Frost ale on gada, że wgl go nie sprawdzaliście a jak się klepał to na czat nie patrzył... ;-;
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#4
A to kolega sam nie może przyjść i na pisać?
Dla chcącego nic trudnego
#5
No wiem, gadam mu na Skype a on mi gada ze nie umie konta zrobić :-:
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#6
(16-09-2016, 03:45 PM)FrOsT89 napisał(a): Po.1 Nie reagował na to,ze był sprawdzany prze zemnie.Po 2.Jego czas się skończył,a to sugeruje o banie właściwym.

Moze mial z/w?!
#7
Właśnie...
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#8
Tak miał z/w jasne .... Jak miał niby z/w to jak się klepał?
#9
Nwm może nie patrzył na czat? pomyślałeś o tym? To weź idź sie klepaj i patrz caly czas na czat ;-; POWODZENIA! Smile
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#10
To jego wina nie moja.Co w tym trudnego klepać się i patrzeć na czat nawet jeśli pisze na czerwono.Także sprawa do zamknięcia bo był to ewidentny brak współpracy podczas sprawdzania,a z reszta miał aż 2 minuty.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości