Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MICHALW2904serwer zagrożony + propozycje (VIP)
#1
Uwaga Serwer jest Zagrożony na Atak Brute Force ponieważ jeden incydent zdarzył się już Z Zaproszeniem na serwer w jednym z moich wątków które napisałem niecały miesiąc temu żeby uważać na szkodliwe programy takie jak Brute Fore
na pewno Nie cała administracja widziała ten wątek ale z szczególnością jeden Admin przez którego miało w tym miejscu takie zdarzenie nie stety nie powiem jaki to Admin Ponieważ go szanuję i jeśli by miał jakieś kłopoty to tylko i wyłącznie prze zemnie  Radzę zrobić skrypty na tą żeby takie coś się nie powtórzyło bo z szczelgólnością wyróżniam ten serwer od innych . Uwaga Adminie jeśli to czytasz masz prawo nie zobowiązać się z tym ponieważ to nie ja jestem od tego żeby wam mieszać w głowię ja tylko Radzę

Chciałem jeszcze powiedzieć propozycję o dodanie komendy /repair /repairall Dla Vipa Lecz musi on zapłacić np 100 zł minecraft Money np na serwerze FreeBuild

Propozycję także składam żeby zaistniała jakaś nowa ranga mówię to ponieważ Serwer lepiej będzie się w tedy utrzymywać w sprawach finansowych

Administracja jest taka miła i chyba nie chcecie aby to zanikło w czarnych Hackach UnSubera 

Pozdrawiam!

Uwaga! Jeśli pomogłem lub zainspirowałem cię moją pracą to 
TYM RAZEM DAJ MI POZYTYWA  Angel
#2
Brute force
Nie działa, proszę cię przecież u nas wywala po 1 minucie nie zalogowania się.
A brutem możesz hasło do gg swojej mamy złamać o ile cię nie wywali.
Zastanów się co piszesz.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości