Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
matti_plBan za "afk przy spawnerach"
#1
1) Nazwa użytkownika zbanowanego:matti_pl
2) Data i godzina nadania kary:6.05 01:15
3) Czy byłaś(eś) wcześniej karana(y)?nie
4) Opis sytuacji:zbierałem grzyby z krów nożycami odpalilem yt, wracam a tu ban
5) Dlaczego chcesz dostać unbana:jak czytalem mozna byc afk ale trzeba byc przy komputerze. Ja przy nim bylem caly czas, nie dostalem zadnej wiadomosci tylko od razu bana....
6) Treść Bana:afk przy spawnerach
7) Osoba banująca: KacperPol gg
#2
Plus jeden dla kolegi, również dostałem, zminimalizowałem, odpaliłem sobie mecz G2 vs OG, wchodze a tu ban.
#3
Witam, był to słuszny ban, ponieważ napisałem do ciebie i czekałem dłuższą chwile aż mi odpiszesz. Niestety nie odpisałeś więc stwierdziłem, że nie ma cie przy komputerze.
#4
(06-05-2020, 09:06 AM)KacperP0L napisał(a): Witam, był to słuszny ban, ponieważ napisałem do ciebie i czekałem dłuższą chwile aż mi odpiszesz. Niestety nie odpisałeś więc stwierdziłem, że nie ma cie przy komputerze.

Dłuższa chwila? Nie chciałbym się kłócić, ale ile trwała ta dłuższa chwila? Odpalenie youtube na komputerze i wybranie muzyki nie zajmuje dlugo. Ja zdziwilbym sie gdyby to zajelo mi ponad 1.5 do 2 minut. Ponadto była godzina 1.15 i obcinanie krów z grzybów bez niczego w tle musi być naprawdę wyzwaniem. Według mnie kara jest niesłuszna, a co najmniej za długa. Pozdrawiam
#5
Po dłuższych namysłach stwierdziłem, że dałem ci za mało czasu na odpisanie i moją decyzją jest danie ci unbana.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości