Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GoldenBan[UNBAN] DarkMask
#1
Twój nick: DarkMask
Data i godzina nadania kary: 13.02.2017, 15:55
Opis sytuacji: Kristeeee chciała mnie sprawdzić (czy mam cheaty). Zauważyłem to dopiero po minucie wysyłania danej wiadomości. Podałem swojego prawdziwego skype'a i nie wiem dlaczego, zbanowała mnie bezpodstawnie, gdyż mówiła, iż ta nazwa skype'a jest nieprawdziwa. Nie wiem co mam z tym zrobić, miałem vipa!
Wytłumaczenie: Ubiegam się o unbana, ponieważ nie powinienem dostać tego bana na zawsze.
Powód kary: https://scr.hu/8NmyB2
#2
Jestem na nie, poniewaz ten gracz mial kill aure i bil przez sciany chodzil po wodzie (Jesus) Big Grin
#3
Nie zauważyłeś tego po minucie, ponieważ pisałeś mi w wiadomościach prywatnych, że za chwile podasz. Dopiero po pewnym czasie podałeś mi skype'a, gdzie taka nazwa nie istniała. Do tego Twój kuzyn zaczął do mnie pisać, że masz inny skype'a . Czyli jeszcze mnie okłamałeś. Również wiele graczy widziało jak m.in. chodzisz po wodzie, a raczej lag to nie był.
#4
Mój kuzyn nie mówił, że mam innego skype'a, a poza tym nie miałem cheatów i ich nie posiadam. Nawet nie wiem jak chodzić po wodzie.
#5
A po za tym okus była mapa z lawą jak był chodził po lawie to pewnie bym dawno nie żył
#6
Ban słuszny , unbana nie będzie :3




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości