Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ameliniowynalagx35 - skarga
#1
Thumbs Down 
Twój nick: ameliniowy
Nick Oskarżonego: nalagx35
Powód: UCIEKANIE OD WYTŁUMACZENIA + MUTE
Tryb, na którym się to wydarzyło: FREE BUILD
Godzina, data: 21-11-16r godz. około 18;00
Krótki opis sytuacji: Podczas próby napisania za co kolega dostał deny na event nie otrzymałem odpowiedzi, moderator kompletnie mnie zignorował po czym dostałem mute.
[Obowiązkowy] Dowód winy: http://www.fotosik.pl/zdjecie/134b4662d33301fd + 2 świadków

Ps. Rozumie że ktoś może mieć zły dzień ale bez przesady... ( SYTUACJA O IGNOROWANIU GRACZY PRZEZ ZARZĄD SERWERA JEST NOTORYCZNA ! )
#2
Nie mutowałam dzisiaj nikogo.
A deny dostał i wie za co.
Nie musisz wiedzieć za co dostał deny najważniejsze jest aby on wiedział.
A co do odpowiedzi to nie wiem o co chodzi, na pytania zawsze odpowiadam możliwe że twojego nie zauważyłam ale co prawda i tak byś nie otrzymał odpowiedzi bo nie mam zamiaru się nikomu tłumaczyć :x a co lepsze nie ty dostałeś bana.
#3
+Ostatni raz kiedy mutowałam na freebuild to nawet nie pamiętam kiedy także to pewnie wkręt (poszłeś na ox gdzie nie można pisać potem na działki i ss że nie możesz pisać) albo masz zablokowany chat w opcjach albo masz mute od innego administratora.

/EDIT
Skoro uważasz faktycznie że pisałeś do mnie a ja nie odpowiadałam i dostałeś mute (pisze wtedy na chacie że dostałeś mute) wyślij mi logi.
#4
Heart 
Brak aktywności.
//Wynoszę grzecznie do Archiwum.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości