Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pucek77Budowniczy - pucek77
#1
Witam, w tym wątku chciałbym sie ubiegać o stanowisko Budowniczego na naszym pięknym McSurvi.pl
mam 14 lat, lubie komputery, minecrafta oczywiscie i piłke nożną. Mam skype, i ts i talent ;pp
Oto jedno z moich dzieł, które powstało na creative #3, działka: 54;58 (WIEM właściciel pisze że 870 ale to kolega i dziś budowałem na jego działce)
Zdjęcia Smile
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#2
Niestety nie umiem dodać więcej zdjęć, ponieważ limit 500 kb nie pozwala mi na to ;p ;c
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#3
A na serwie jest taka ranga?
A co do budowli to spk

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami o.o
#4
No narazie to jestem na randze : Gracz ;p i właśnie chciałbym mieć coś wincyj a że w budowaniu jestem dobry to pomyślałem"No tak, budowniczy... Może sie uda" i liczę na jakąś wypowiedz modaadmina (Nystka widziała jak budowałem ;p)
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#5
Wszystko pięknie ładnie lecz rekrutacja na tą range jest zamknięta. I raczej otwarta już nie będzie ;x
#6
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości