Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
stigmanModerator zabija
#1
Moderator TiTeczek zabija graczy przez teleportowanie się do nich. Gracz Siblo i gracz karhax123 zostali poszkodowani.
Wyrządzone szkody to diamentowa zbroja i diamentowe narzędzia oraz złote jabłka tzw. (koxy)
Ja gracza Stigman oświadczam że to zajście się wydarzyło ponieważ się tam znajdowałem
I jeśli można proszę o zwrócenie rzeczy i ukaranie Moderatora TiTeczek.
Odpowiedz
#2
Uczestniczyłem w tej " bitwie " i Titeczek tepnął się do was poprzez komendę " /tpa " Więc nie wiem po to całe zamieszanie.
Odpowiedz
#3
To co wyśle rozwieje wszystkie wątpliwości:
[21:36:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] Stigman: Robie event z karahax tpa rozdaje itemy koncze z serwerem tpa
[21:36:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Moderator] TiTeczek: KK wysłałem tobie i karahaxowi Big Grin
[21:36:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] Stigman: Nie zartowalem z itemkami
[21:36:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Moderator] TiTeczek: Tyle że ja tu jestem od kara on się za zbroje da przekupić ;p
Pierw mnie potem awesoma, freekille się wspinają na ten twój event (był robiony na płaszczyźnie wyżej). Zabił cię BaRu przedtem a potem się tepłeś na swojego home'a czyli event Wink
PS: Brak dowodów

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości