Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieograniczona★Podanie Jr.Mod★
#1
Star 
1. Prefix wątku o Rangę : [Jr.Mod] Nieograniczona2
2. Twój NICK i imię: nick: Nieograniczona2 imię: Wiktoria
3. Wiek:14
4. Ile grasz w Minecraft?:5lat
5. Co zamierzasz zrobić jako Jr. Mod?: Łapać cheaterów bęndę i ogarniać graczy,chat  nie lubię kłutni jak gracze się kłócą nie lubię xD
6. Posiadasz sprawny mikrofon oraz program TeamSpeak3? ( ostateczna rekrutacja na TS3 ! ) :tak posiadam ;P
7. Napisz parę ZDAŃ o sobie:Znam ortografię i myślę ;'). Szybko zawieram nowe znajomości, co potwierdza fakt, że gram tu od lipca, a jednak znam dużo osób. Uwielbiam jeździć na rolkach wyczynowo, co nie zawsze mi się udaje, ale jestem pewna siebie i dążę do celu, więc nie załamuję się. Lubię śpiewać, malować i pomagać innym. Moją ulubioną wokalistką jest Birdy. Poza tym czytam książki i lubię czasem napisać jakieś własne opowiadanie. W wolnym czasie odwiedzam krainęmc, bardzo polubiłam ten server ze względu aktywności administracji, w której - nie ukrywam, chciałabym się znaleźć jako helper Uśmiech Nie używam ostrych słów, chyba, że do samokrytyki. Nie lubię osób, które nie szanują innych z różnych względów. Uważam, że każdemu należy się szacunek bez względu na to co zrobił/jaki jest. Jestem osobą kreatywną, miłą i pomocną. Problemy staram się załatwiać rozmową i na spokojnie. W razie pytań można się ze mną skontaktować przez skype. Na pewno za dużo napisałam, więc kończę.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania Zawstydzony Pozdrawiam.  Sleepy  Big Grin
#2
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości