Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MichaleX_ProNie zamykać wątku szumiela !!! Ciąg dalszy
#11
Baner123132 Widze , że bardzo sie udzielasz w tej sprawie !

Więc szumiel według mnie nie powinien dostać degra , ponieważ gdy te osoby uzywały wulgaryzmów szumiel był na AFK!
Dla tych co nie wiedzą co to AFK oznacza to inaczej z/w
Dla tych co nie wiedzą co to znaczy z/w oznacza to zaraz wracam
Najwidoczniej szumiel nie zauważył tych oto wulgaryzmów , a tu wielka afera nie rozumiem po co są
robione takie wątki.Szumiel jest dobrym Jr.Modem i robi to Bardzo dobrze ;)

Pozdrawiam Spanky133377
#12
Sosen, Ty się tu nie udzielaj. Twój głos jest tyle warty. Nie poparta wypowiedź argumentami. Tak samo jak na kit pvp, straszyłeś mnie adminem i wyzywałeś od haxów. To że szumiela nie lubisz, nie znaczy że ma dostać degrada. Nikt nie jest w stanie każdemu dogodzić, oraz każdy człowiek z czasem narobi sobie wrogów. Nawet ja, nic nie robię, tylko się klepe, i jak wbijam na serwer połowa wychodzi albo padają teksty "O Boże znowu ten hax przyszedl"
#13
Spanky13377 nwm czy widziałeś ale dokładn8e takiego samego argumentu użyłem w swojej wypowiedzi...
#14
XXenoXX to prawda ale dlaczego piszesz , że SosenPL ma sie tu nie udzielać przeciez na forum każdy ma prawo głosu Więc !

Przepraszam nie użyłeś!
#15
A teraz wiadomość do każdego.
To nie jest jakieś głosowanie na to czy szumiel dostanie degrada czy nie. On nie potrzebuje również swoich adwokatów. @Up otóż nie, nie każdy ma prawo do pisania bezsensownych postów do których nic nie wnoszą.
#16
Witam,

Jednak zamkniemy ten wątek, gdyż jego zasadność troszeczkę mi się nie podoba.

Po pierwsze po to są osoby odpowiedzialne za administracje, aby im zgłaszać takie przypadki. FAKT jeśli już chcecie do mnie z czymś przyjść to przygotujcie jakiekolwiek dowody na poparcie swoich tez i sugestii. Owszem ja zawsze dokładnie przeanalizuje sytuacje, ale tylko wtedy jeśli będę rozmawiał z sensowną osobą, która przyjdzie do mnie z konkretami.

Dodatkowo jeśli chcecie się bardziej czegokolwiek dowiedzieć o zasadach działania w administracji i jakie wytyczne dokładnie są zapraszam na Team Speaka. Na pewno rzeczowa rozmowa jest lepsze niż wyssane z palca argumenty, które na dodatek nie mają nic wspólnego z realiami.

Problem z TS-em? Polecam http://mineserwer.pl/Temat-Poradnik-TEAM-SPEAK. Skoro 7 letnie dzieciaki nie mają problemu z przyjściem na TS-a to myślę, baaa wręcz jestem przekonany, ze osoby starsze tym bardziej nic będą miały żadnych problemów. No chyba, że ktoś boi się rzeczowej rozmowy i tylko przy klawiaturze czuje się pewnie.... no cóż. Nie na tym świat polega. Zacznijcie się uczyć argumentować poważnie i bronić swoich racji ale nie w taki sposób, a konkretnie.

Jeśli miałbym podjąć decyzję o degradzie osoby z administracji to na pewno nie po tak przedstawionych argumentach. Tym bardziej, że wszystkie osoby z administracji maja OBOWIĄZEK! być na Team Speaku i wiem co robią, czym się zajmują, jakie projekty prowadzą i z czym mają problemy na serwerze. Owszem może nie o wszystkich zdarzeniach wiem na serwerze, wiadomo nie jestem wszędzie - tak samo jak każdy inny z administracji. Jeśli jest na trybie, ale w tym momencie sprawdza kogoś na skype lub czyta forum lub pomaga na CPM na TS-ie logiczne, że nie zawsze widzie chat itd...

Natomiast obowiązkiem Twoim użytkowniku (zgodnie z regulaminem) jest zgłoszenie osoby łamiącej regulamin więc jeśli widzisz, że osoba z administracji jest zajęta spokojnie możesz przyjść na TS-a i na CPM powiedzieć, ze na takim a takim trybie dzieją się takie rzeczy sprawdzimy sobie to lub ktoś inny przyjdzie na tryb. W czym problem? Wychodzi na to, że z komunikacją. A to takie proste.

Reasumując - popracujcie na komunikacją. A następnym razem proszę takie tematy od razu kierować bezpośrednio do mnie. najlepiej na TS, a jeśli mnie nie ma napisz PW na forum i umów się ze mną na konkretną godzinę na rozmowę.

Pozdrawiam
Spinning
Opiekun administracji McSurvi
#17
Jeszcze dodam 3 grosze od siebie w kwestii wypowiadania się w owym wątku.

Każda osoba, która wypowiedziała się w nim, a jej wypowiedź nie jest poparta argumentami bądź nie wnosi nic nowego do tematu zostanie ukarana warnem.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości