Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sasusasa1[UNBAN] Sasusasa1
#1
Twój nick: Sasusasa1
Data i godzina nadania kary: 2018-02-03 godz. po 23
Opis sytuacji: Zostałam zbanowana na waszym serwerze, na trybie pvp kits za rzekomo cheaty, których nie używam. Dodam, że admin jaki mnie zbanował (szumielxd_) nie sprawdził mnie! tylko dał bana bez uprzedzenia.
Wytłumaczenie: Grałam jak zresztą codziennie na pvp kits i nagle dostałam bana za cheaty. Ja cheatów nie posiadam bo wiem że grozi to banem, a dodatkowo moim launcherem jest minecraft by zyczu, na którym nie da się mieć cheatów. Gram na tym serwerze od kilku tygodni i nikt z adminów nigdy nie podejrzewał mnie o cheaty, bo ich nie mam. Nigdy bym się nie spodziewała, że mogę dostać bana za nic tak naprawdę, bo nie mam cheatów i nie zostałam sprawdzona. Zależy mi na tym serwerze, bo długo się starałam aby wbić tą rangę na pvp kits i grałam uczciwie a dostałam bana za cheaty.
Powód kary: przesyłam załącznik z ss


Załączone pliki Obrazki
   
#2
Na damage indicators widzialem ze kazda zupka jaka jadlas byla jedzona na ta sama ilosc hp (tj. 12hp), jest to zachowanie typowe dla autosoup. Jezeli uwazasz, ze ban byl nie sluszny to zapros mnie na skype: szumielxd. Radze nie modyfikowac nic w plikach gry, poniewac w takiej sytuacji ub nie dostaniesz.
#3
(02-02-2018, 11:33 PM)_szumielxd_ napisał(a): Na damage indicators widzialem ze kazda zupka jaka jadlas byla jedzona na ta sama ilosc hp (tj. 12hp), jest to zachowanie typowe dla autosoup. Jezeli uwazasz, ze ban byl nie sluszny to zapros mnie na skype: szumielxd. Radze nie modyfikowac nic w plikach gry, poniewac w takiej sytuacji ub nie dostaniesz.

Zaprosiłam Cię na skype około 1 w nocy. Zaakceptuj, jeśli możesz.
#4
Odbanowana


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości