Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SZIWCIOUNBAN
#1
Twój nick: SZIWCIO
Data i godzina nadania kary: 16:14
Opis sytuacji: Grałem sobie, a tu nagle ban (tryb: PvP z kitami)
Wytłumaczenie: Nawet chatu nie używałem...
Powód kary (ScreenSHot, filmik): [img]Screenshot_89[/img]    
Jeśli mi nie wierzycie, to ja nie chcę się w nic mieszać, bo to tylko na godzinę. Jednakże proszę zrobić coś z administracją. Dziękuję.
#2
Łap sobie moje logi:

[16:14:55] [Client thread/INFO]: [CHAT] [PvP Kits] Dolaczyles do mapy faraon!
[16:14:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Swiezak I] SZIWCIO ? Streamowicz nie szanuje pizda spierdolona ciagle dobija, ma sojusz, uwzial sie z sojusznikiem na mni
[16:14:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [PvP Kits] Streamowicz1255 zostal zabity przez Bloqii334!
[16:14:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [PvP Kits] mily12345 zostal zabity przez Bloqii334!
[16:15:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[16:15:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] /pomoc Aby uzyskac info na danym serwerze
[16:15:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[16:15:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] [PvP Kits] piterskon zostal zabity przez Bloqii334!
[16:15:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Pro] Streamowicz1255 ? spierdalaj frajerska chmuro
[16:15:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] Quarantino czasowo zbanowal SZIWCIO na 1 godzine za 'wulgaryzmy'
[16:15:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] [KitPVP] SZIWCIO wylogowal sie podczas walki!
[16:15:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] [PvP Kits] SZIWCIO zostal zabity!
[16:15:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] Quarantino czasowo zbanowal Streamowicz1255 na 1 godzine za 'wulgaryzmy'

Dokładnie widać jak wyzywasz, a że zrobiłeś to akurat jak weszłam na tryb to już nazywa się pech. Skargę odrzucam jest bezpodstawna i jeszcze śmiałeś w niej kłamać, a UB będziesz miał po upływie godziny. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości