Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SuchyZiemniokSkarga
#1
Nick: SuchyZiemniok
Oskarżony: raki123
Tryb: ezhc 31.10.2017
Powód: Możliwe korzystanie z nielegalnych modyfikacji np. huzuni

Dowody:
Chciałbym odwołać się do wątku, w którym zostaje oskarżony o wulgaryzmy i słusznie dostaje bana (http://mcsurvi.pl/forum/Temat-skarga--16451).
Zauważyłem że kolega raki123, robi ss'a (https://imgur.com/a/ggWtz - jest ss przez którego mam bana) naszym wulgaryzmom, ale przy okazji udostępnia nam, fragment z używania, swoich nie dozwolonych modyfikacji - na dole po dwóch stronach przybornika, widać zbroje, jeśli sie nie mylę ta modyfikacja nazywa się "Status HUD" (jest to w huzunce), plus widać enchanty m.in kilofa i setów.
Dlatego prosze o ukaranie oraz ząchęcam przyglądać się dowodom bardziej, bo czasami osoba która łamie regulamin jest bez winy.


PS. Jeżeli ss znikni, to znaczy że ktoś nie chce go pokazać. POZDRAWIAM
#2
Kolega raki123 posiada blazingpack z modami,wiele usob juz zglaszal z widokiem na zbroje i jeszcze nikogo uwagi to nie przykulo,uwazam skarge za bezpodstawna
#3
(31-10-2017, 10:46 PM)SuchyZiemniok napisał(a): modyfikacja nazywa się "Status HUD" (jest to w huzunce), plus widać enchanty m.in kilofa i setów.
O nie! Juz lece sie zbanowac. Tez mam taki ekran. Ta modyfikacja akurat nazywa sie BetterPvP i kazdy gracz moze ja zainstalowac. Z reszta raki wielokrotnie udostepnial mi swoj pulpit kiedy prosil mnie zebym mu w czyms pomogl. Nawet nie ma zadnych folderow huzuni i tym podobnych.
(31-10-2017, 10:46 PM)SuchyZiemniok napisał(a): Nick: SuchyZiemniok
czasami osoba która łamie regulamin jest bez winy.
Hmm... "osoba lamiaca regulamin jest niewinna" to tak jakby jedno zaprzecza drugiemu. Kazda osoba ktora lamie zasady jest winna kary, na tym polega prawo.

A ten watek jak dla mnie nie ma na celu nic wiecej niz odegrania sie za slusznego bana na godzinke.
#4
4. Na serwerze zabrania się używania wszelkiego rodzaju modyfikacji oraz programów, które wpływają na oszukanie systemu gry, np. nodus, huzuni, xray, wszystkiego rodzaju macro. Przyznanie się do ich używania jest równoznaczne z ich używaniem.

Tym fragmentem chce potwierdzić jego wine - ''...zabrania się używania wszelkiego rodzaju modyfikacji oraz programów..." chciałbym to podkreślić, jak sam moderator napisał "blazingpack z modami" z modami ?
Jest zakaz używania modów, są nawet podane przykłady jakich nie można używać, ale to są tylko przykłady.
Uważam, że mody które kolega raki123 używa, są tak samo zabronione, sam blazingpack można zrozumieć, ale z modami - to jest zabronione.

Modifikacja BetterPvP dozwolona, gdy w regulaminie napisane "...zabrania się używania wszelkiego rodzaju modyfikacji oraz programów..." czy to nie zaprzecza sobie szumielu ?
#5
Czytanie ze zrozumieniem nie boli. "Ktore wplywaja na oszukanie systemu gry". Czyli dodac mozna jeszcze fly, killaura i tym podobne. A w jaki sposob oszukuje gre nakladka pokazujaca enchanty i poziom zniszczenia seta? raczej w zaden, bo w kazdym momencie mozemy przeciez to sprawdzic w ekwipunku. Podsumowujac... za optifine mielibysmy banowac? To tez jest modyfikacja. A jak banowac za wszystkie modyfikacje to bez wyjatkow.
Temat uwazam za zamkniety i nie ma sensu sie dalej rozwodzic
#6
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości