Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
crazycrafterUNBAN [x_Crafter_x]
#1
Sad 
Twój nick:x_Crafter_x
Data i godzina nadania kary:2017.07.15 godz: 15:15 (czy jakos tak)
Opis sytuacji:Zostałem zbanowany nieuczciwie
Wytłumaczenie: Podczas sprawdzania  Bartez zbanował mnie za cheaty (huzuni 1.8) których nie używałem. Byłem nawet na wersji 1.7.2 a huzuni było na 1.8 , nawet nie wiedziałem że to huzuni działa (mi nie działało :c). Huzuni tego nie używałem ani nie używam od dawna (chyba 2 miesiące).Prosze abym został sprawdzony jeszcze raz przez innego administratora.(nie miałem huzuni nawet w versions ani w .minecraft. Bartez znalazł również xray... który nwm jak sie tam znalazł , przypuszam że to z Minecraft By Zyczu którego niemam)
Powód kary (ScreenSHot, filmik): https://youtu.be/1hYGAWSvuds
#2
Byłeś na czystej wersji, ale napisałem u Cb w starcie "Huzuni" i był w folderze gdzie były też inne cheaty więc zbanowałem.
Nawet sam teraz powiedziałeś, że też znalazłem u Cb xRaya to jak najbardziej ban słuszny.
Czy działały Ci te cheaty czy nie, ban za to powinien być i jest.
#3
@bartez dostal bana za czity ktorych nie uzywal??? xDDDD byl na czystej wersji z mc a daty mial pewnie z przed 2 miesiecy na tych czitach czy cos a jakos mi bana nie dales jak u mnie w folderze versions znalazlem huzuni
;-;
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#4
Dobra dam ci tą ostatnią szanse wejdz dzisiaj o 16:10 - 16:30 na centrum pomocy minecraft (ts) pomogę Ci to usunąć i dostaniesz unbana.
#5
Gracz dostał unbana.
#6
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Gentleman will walk, but never run.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości