Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oktaw PolskiUnban Ip _Oktawik
#1
Twój nick: _Oktawik
Data i godzina nadania kary: tego niewiem, ale wiem że wbić próbowałem o 20:32.
Opis sytuacji: Byłem na serwerze do godziny 19:50 po czym wyszedłem z niego, w tedy na komputer wszedł mój brat i grał do godziny 20:30. Kiedy ja już wbiłem to ukazał mi się napis zbanowany na zawsze za nick przez nalagx35. Czyli nick _Oktawik to wulgarny nick? Nie wydaje mi się że by był tutaj jakiś wulgaryzm. Może mój brat wbił na jakimś wulgarycznym nicku, jednak dlaczego on nie dostał bana na koncie, tylko na ip?? Przez to że wbił na wulgarycznym nicku, ja nie mogę wchodzić??? Liczę na unbana na ip.
Wytłumaczenie: Być może to był mój brat, ale mnie od 19:50 do 20:30 nie było. Dzielę z bratem jeden komputer jak coś
Powód kary (ScreenSHot, filmik): https://zapodaj.net/6587359847c0b.png.html
Mam nadzieje że szybko się ktoś tym zainteresuje i że w końcu dostanę unbana na ip, a zbanujecie poprostu brata na tym jednym koncie, a nie od razu na ip i przez to jednocześnie ja nie mogę wbijać.
#2
Żart?

Jaki _Oktawik, skoro na ss widac IP jakiegoś serwera? Z tego, co się orientuję Administracja nie daje banów na IP. Według mnie jeśli na Twoim głównym koncie też masz bana to na ub nie zasługujesz, gdyż te multikonto użyłeś, aby złamać regulamin. A propos Twojego brata - To TY odpowiadasz za to, co uczyniło Twoje rodzeństwo.
Gentleman will walk, but never run.
#3
@up To żadne IP serwera, tylko jego IP. Jak nie wiesz to nie pisz. Niby jak ma dostać bana i wysłać SMS o ub z IP jakiegoś serwera?
Co do bana zaczekajmy na wypowiedz Nali. Ona decyduje czy użytkownik dostanie UB.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#4
Jestem za UNBANEM. Nigdy nie robił nic złego moim zdaniem zasługuje na ub
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#5
Tak jeszcze nic złego nie robiłem na tym serwerze. Więc dlaczego mam cierpieć przez brata i dlaczego nala zamiast go tylko zbanować zbanowała na ip?
#6
Pilnuj brata w takim razie, twój brat robił z milion multikont (może nie z milion ale dużo) z obraźliwymi nickami administracji np "r*ch*ćnalagx35" "j*b*ciFrosta" (Sorrki za słowa.) , z tego co wiem to jeszcze cheatował (bez pewności) oraz obrażał na chacie. Na ip banuję bardzo rzadko, ale jak już się dzielisz komputerem z bratem to wyznacz mu jakieś granice jak nie chcesz obrywać za jego błędy.
#7
Ale dostanie UB ?
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#8
Ale możesz się nie wypowiadać skoro nie jesteś powiązany?
#9
Heart 
Na IP banuje bardzo rzadko?  Kobieto,  na IP nie banujemy.  NIE BANUJEMY. 
To jest trudne do zrozumienia? 
Poza tym mamy pewność, że to jego brat?  Bo chyba nie zbyt, jedynie jeśli go sprawdzisz. 
Chyba dobrze wiesz, że IP może być zmienne, tak samo istnieje kilka możliwości by je zmienić, czy wejść na innym.  
Dlatego by problemu nie było, nie banujemy na IP. 
Myślałam, że każdy o tym wie,  ale najwidoczniej się myliłam. 

IP odbanowane.

//Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości