Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
enderman22xxxe53PROSBA
#1
witam czy banan i inni wtajemniczeni w pluginy itp mogą zrobić jakiś anty cheat na speedmine?
#2
Był już kiedyś taki pomysł, ale problem w tym że przy lagu serwera zbanuje niewinną osobę. Co prawda wg mnie można by zrobić ograniczenie, to znaczy banować jak zniszczy 10 nexa w ciągu sekundy. Jeszcze rok temu miałem bardzo slaby net i wiem jak to wygląda

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#3
dobre szumiel. Co ciekawe mawet najlepszy kilof zboostowany przez skryta nie zniszczy 10 nexa w ciągu sekundy więc dobry limit

jeszcze dodam że ja jak i dużo graczy prosi o usunięcie tych reklam bo strasznie denerwują
#4
A propos tych reklam to one tylko powodują lagi ;-; Jeśli ktoś już chce zakupić przedmiot/ usługę przez SMS to raczej przeczyta o tym na tabliczkach i nie potrzeba takiego spamu. Zamiast tego można dodać informacje o tym że ktoś został zbanowany (to dużo pomagało). A wracając do tematu anty speedmine to banan mówił że jak ktoś ma lagi to może go zbanować. Ale bez przesady. Ja miałem bardzo słaby net i to nie działało tak że niszczę, niszczę, niszczę i nagle nabija 20 punktów zniszczenia nexa tylko rozwalam jeden raz kamień dusz, potem czekam kilka sekund aż się ten kamień zregeneruje, potem znowu niszcze- czekam itd. Moim zdaniem można dodać ten anty speedmine.
#5
Ale tu nie chozi o lag internetu tylko o lag serwera. Czyli ty niszczysz normalnie a antyspeedmine sie zlaguje i zatnie na kilka sekund, ktore on odczyta jako sekundę, a ty w tym czasie będziesz niszczyć nexa...

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#6
Informacji które pojawiają się co jakiś czas na spawnie nie robią spamu. A jeżeli ktoś chce zamówić usługę poprzez SMS będąc w grze, to co zrobi? Takie informacje pojawiają się na całym serwerze i nikt się na to nie skarżył mojej osobie. Co do waszego pomysłu tu powinien odpisać banan. Bądź osoby opiekujace się tym trybem.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#7
ook wiem ale niech się ich reklama pojawia co 5 minut? albo jakaś któtka i mała typu ,,Zamów boskie bronie dzięki którym będziesz miał przewage nad wrogiem.różdzki miecze łuki na stałe i jednorazowo nie czekaj /przedmioty
#8
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości