Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BartixCraft112Nq
#1
Część w tym wątku pisze ze koncze z mcsurvi będę wbijał tylko na beta testy i Game Over.
Powodów jest dużo
A oto moja Historia z serwerami banana
Zaczalem grac na royalcrafcie 3 lata temu czy 2.5 juz nie pamiętam byłem kox na survival bo zakupilem SMS wszystkie dostępne rzeczy(koszt ok500 zł)
Po jakimś 0.3 roku przeszedł em na wojownicy potwory wszystko miałem tez kupilem. Był jeden gość który miał 10 m hajsu tam bo to był mój i kolegów bank IngBankBartixa później po pol roku przeszedł em na mcsurvi kupielm dusza na anihilacji(na royalcrafcie tez) i grałem tak przez rok później nadszedla zmiana adminow i nowi jr modzi przyszedli i pewnego dnia zbanowali mnie na ip bo kolega przyszedł z laptopem swoim i robił mulyikonta i czeaty miał. I Game Over na 0.7 roku dopiero od unball ala chyba gram bo nie wiem czy byl. I powrócił em na anihilację i tak grałem kupilem boskie SMS i przeszedł em na PvP kits gdzie często przebywał czak i mogliśmy się poklepac itd
I nadszedł czas super sky warsow super tryb mam dużo klas. No i teraz jestem beta testerem brutal life.

No i koniec mojej powieści jest dużo powodów mojego odejścia z serwa ale nie powiem raczej ale jeden to ban na forum
Może wrócę za pol roku ale nie wiem
Wiec jak O_o odchodze wszystkich pozdrawiam i część
Pisze z 2 konta na forum
#2
Powód bana: Notoryczne łamanie regulaminu działu skargi/odbanowania. Skoro nie robisz sobie nic z ostrzeżeń, pora zmienić karę.



Masz tupet, żeby jeszcze multi zakładać na 1dniowego bana.
#3
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości