Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieustraszony[KRÓTKI PORADNIK]Jak łatwo instalować piosenki na telefon?
#1
Witam,

Mam kolejny poradnik

W nim przedstawie,jak instalować piosenki na telefon Wink

Zaczynamy!
Wchodzimy w wyszukiwarkę, (oczywiście na telefonie Smile) I wpisujemy: mp3.teledyski.info
Następnie , gdy nam sie otworzy strona mamy na środku ekranu taki pasek, w nim wpisujemy nazwe piosenki Smile
Gdy nam sie wyświetli ta piosenka, którą chcemy zgrać na telefon,poprostu w nią klikamy, potem wchodzimy w zakładke "muzyka" albo "piosenki", zależy co jak wam sie tam nazywa,i poszukajcie swojej piosenki

Link do programu: http://mp3.teledyski.info/



gotowe!, Podpowiem jeszcze jedną wskazówke Smile na samym dole strony,mamy piosenki,ulubione przez użytkowników


Pomogłem? , jeżeli tak, to podaruj mi +1!
[Obrazek: P0dcFkH.jpg]
Easy Peasy Lemon Squeazy
#2
A co to nam da?
Nie lepsze ulub? Lepszy przesył choć jest ograniczenie.
Nie napisałeś o konwerterze mp3, który pozwala nam przerobić film z yt na muzykę.
Sam jestem współ-właścicielem programu do telefonu, który po wklejeniu linku z YT przerabia Ci na muzykę (wersja polska)
Wystarczy pobrać: http://videoder.en.uptodown.com/android
A nie się bawić w jakieś wyszukiwania :V
@EDIT Mógłbyś chociaż zachować ortografię jak piszesz poradnik.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#3
(29-12-2016, 01:41 PM)Egzey0 napisał(a): @EDIT Mógłbyś chociaż zachować ortografię jak piszesz poradnik.

Ale o co ci chodzi z tą ortografią? ja akurat mam dobrą ortografię...


A jeżeli poradnik ci sie nie podoba,to nie pisz zbędnych komentarzy,każdy ma swój sposób,ja akurat wykorzystuję ten
[Obrazek: P0dcFkH.jpg]
Easy Peasy Lemon Squeazy
#4
(29-12-2016, 02:03 PM)Nieustraszony napisał(a):
(29-12-2016, 01:41 PM)Egzey0 napisał(a): @EDIT Mógłbyś chociaż zachować ortografię jak piszesz poradnik.

Ale o co ci chodzi z tą ortografią? ja akurat mam dobrą ortografię...


A jeżeli poradnik ci sie nie podoba,to nie pisz zbędnych komentarzy,każdy ma swój sposób,ja akurat wykorzystuję ten
Po przecinku spacja.
Czy to zbędny komentarz? Nie. Po prostu są lepsze strony, są lepsze sposoby i mogłeś to jakoś ładnie opisać:
Dać link, w który można wejść bez kopiowania. Jakiekolwiek screenshoty? Żeby zobaczyć jak to wygląda, co kliknąć? Na tym forum są osoby nieogarnięte. To tak jakbym Ci napisał, że dostaniesz moda jak napiszesz ładne podanie. Nic przez to nie idzie zrozumieć.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#5
Poradnik średnio pomocny... Moim zdaniem mogłeś zrobić to lepiej :/ Wszystko zrobiłeś byle jak żeby dostać +1.
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#6
@Up

"Wszystko zrobiłeś byle jak żeby dostać +1"

Czlowieku, Nie wszystkie poradniki muszą być mega skomplikowane...
To wygląda na byle jak, ale na serio to działa...
[Obrazek: P0dcFkH.jpg]
Easy Peasy Lemon Squeazy
#7
Jak widać nie tolerujesz krytyki... Z tą ortografią nie będę ciebie męczył :/ Musisz się nauczyć że nie ma zawsze samych pozytywnych komentarzy :p
Tak jak napisał Egzey0 są tutaj "nieogarnięte" osoby na tym forum i w ogóle nic nie rozumią, mógłbyś to lepiej opisać/dać screenshoty.
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#8
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości