Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PaulineWyspa
#1
Witam, miałam dość długą przerwę od Minecrafta ok.2 lata w czym prawie rok grałam na tym serwerze. Powodem przerwy rocznej były sprawy rodzinne. Więc chciałam wrócić na serwer na tryb "WaterBlock" próbując wpisyać komendę która teleportowała mnie na wyspę na chacie ukazywał się komunikat "Nie posiadasz swojej wyspy" bardzo mnie to zdziwiło ponieważ miałam tam dużo cennych rzeczy. Gracze którzy byli aktywni na tym trybie pomogli mi, mówiąc że pewnie została usunięta z powodu długiego nie wchodzenia na serwer m.in. ten tryb czy dało by się to jakoś cofnąć? Jeżeli nie to trudno pogodzę się z tym, ale jeśli było by ziarnko nadziei prosiła bym o pomoc szczególnie administratorów i właściciela. Mój nick na serwerze : Pauline
Odpowiedz
#2
Bo w czasie kiedy nie grałaś była pewnie nowa edycja. Czyli reset trybu

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
Odpowiedz
#3
(26-12-2016, 10:34 PM)_szumielxd_ napisał(a): Bo w czasie kiedy nie grałaś była pewnie nowa edycja. Czyli reset trybu

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^


Skoro by nawet była ta nowa edycja usunęło by rzeczy z ekwipunku które dalej mam.. Gracze pisali że nic na tym trybie się nie działo.
Odpowiedz
#4
Może to było związane z rozwalaniem działek przez jednego z budowniczych?
Odpowiedz
#5
(27-12-2016, 08:15 AM)momolek napisał(a): Może to było związane z rozwalaniem działek przez jednego z budowniczych?
 
Niewiem Sad Ale proszę o pomoc kogoś z administracji.
Odpowiedz
#6
W czasie 2 lat Banan przejął serwer. Było wtedy wiele restartów trybu. Itemów nie odzyskasz.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#7
Heart 
Słowa @up wyjaśniają wszystko. 

//Zamykam. 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości