Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłaszacz223[SKARGA]lulek_mulek
#1
Nick oskarżającego:NieustraszonyPL
Nick oskarżonego:lulek_mulek
Powód: Przekleństwa
Tryb: Creative #1
Godzina i data: 17:13 25.10.2016
Krótki opis sytuacji:Gracz napisal na tabliczce obraźliwą treść
[Obowiązkowy!]Dowód winy screenshot/filmik: https://zapodaj.net/9b1f839980d96.png.html
THUG LIFE B)
$$$$$$$$$$$
#2
Jest jakiś dowód że to on napisał? Może to być jakiś członek działki ;/
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#3
Zanim się wymądrzysz to najpierw popatrz na screena -,-
nie ma nikogo tam dodanego...
THUG LIFE B)
$$$$$$$$$$$
#4
Zanim się wymądrzysz pomyśl sobie ze to może ktoś zbudował 1 dzień temu i wyleciał i dostał deny :>> Więc nie wymądrzaj się
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#5
ty chyba szukasz najmniejszej mozliwej latki we wszystkim?
THUG LIFE B)
$$$$$$$$$$$
#6
No chyba nie kolego ;-; Sam się wymądrzasz... Nie bronie tego gracza ponieważ go lubię a tak naprawdę go nie znam ale wyrażam swoje zdanie a ty już mnie atakujesz :>
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#7
Przepraszam, że tak się wtrącę, ale widać jak na załączonym obrazku, że działka jest tego gracza, jako on i jedyny jest do niej dodany, jakże jest jej właścicielem.
Jak wcześniej wspominał xFail1337, mogło się zdarzyć, że jakiś gracz wszedł na jego działkę, zrobił tą tabliczkę i oczywiście dostał deny..
Więc dlaczego właściciel nie usunął tej tabliczki?
Mogło być takie prawdopodobieństwo ale sądzę, że jest ono jakieś 1 na 10000, więc doszukujemy się prawdopodobieństw najbardziej związanych z prawdą, dlatego też nie doszukujmy się niewiadomo czego.
Jestem za banem dla tego gracza, choć będzie on tylko na 30 minut - do godziny.
Popieram Zgłaszacz223

#8
Ja po prostu proponuje żeby administracja weszła na tą działkę i zobaczyła kto ją zrobił/postawił... Bo może to być np lulek_mulek :> No ale nie oskarżajmy każdego ... Każdy ma prawo poprzeć kogoś więc nie będę zły , może moja kwestia wydarzeń nie będzie prawdziwa Big Grin
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#9
I tym pięknym gestem każdy kto to skomentował dostaje po warnie, spokojnie nie pchajcie się tak, dla każdego warn starczy.
#10
Drogi użytkowniku!
Dziękujemy za zgłoszenie. Gracz, został ukarany zgodnie z taryfikatorem kar.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości