Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłaszacz223To chyba zablokuje wszystkich cheaterów....
#1
Eloooo! ,witam witam,dobra streszczajmy się,otóż jak widac w opisie mozna zablokowac cheaterów,w jaki sposób? otóż zablokować mody na serwerze! poniewaz wszystkie cheaty to są mody,jak serwer jest stworzony z jakiejś części modów bądź nie mozliwe jest ich zablokownie,To przepraszam,nie wiedzialem,lecz gdy jest taka mozliwosc mozna je zablokowac,i juz zaden cheater nie scheatuje sobie :3


Pozdro Big Grin
#2
A co Reis MiniMap , Optifine , Demage Infictious , itd.?

+Admini staliby się nie potrzebni ;p


#3
Z jednej strony masz dobry pomysł, ale gdyby patrzeć z drugiej strony, moderatorzy stali by się już nie potrzebni.
Twoja propozycja, raczej jest niewykonalna, lub wymagała by niezliczoną ilość godzin pracy, kombinowania oraz dużych zmian na serwerze.

Dlatego lepiej nic nie zmieniać i zostawić serwer jakim jest.
#4
Ja lubie grać na shaderkach i optifine. Bez optifine fpsy mi laguja ;-;
Nie najlepszy pomysł

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#5
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Mody to nie cheaty. Cheaty to nielegalne oprogramowanie Z MODAMI mogą być stworzone co najwyżej skrypty. Nie da się zablokować cheaterów ;v Ew. Launchery z cheatami.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#6
TiTeczek Rly? ale bardzo duzo cheatów za ktore sa bany to sa zwyczajne mody ;_;
#7
(30-08-2016, 05:48 PM)O_0 napisał(a): Z jednej strony masz dobry pomysł, ale gdyby patrzeć z drugiej strony, moderatorzy stali by się już nie potrzebni.
Twoja propozycja, raczej jest niewykonalna, lub wymagała by niezliczoną ilość godzin pracy, kombinowania oraz dużych zmian na serwerze.

Dlatego lepiej nic nie zmieniać i zostawić serwer jakim jest.

Ajajajajaj..... Ale moderacja by naprawiala bledy/spamy/reklamy/wulgaryzmy Itp,czy bany za cheaty to jest jedyna robota administracji? nie sądze...
#8
Ale zrozumiesz że tak nadal będą cziterzy, a do tego np. Ja znajde sb noey serwer gdzie bede mógł grać z optifine. A pozatym, ty wiesz że zyczu ma automatycznie optifine?

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#9
Eh... może ktoś zamknie?

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#10
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości