Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chuck[Problem] Teleportacja
#1
Gracze na Creative 3 i Creative 1 skarżą się ( przynajmniej mi) , że nieproszeni gracze , teleportują się na ich działkę.
Pisali , aby postała komenda /tp accept , żeby potwierdzić teleportację. Nie wiem czy to dobry pomysł , czy dobry.
Pod spodem piszcie opinię TAK/NIE.


#2
Refresh


#3
(23-07-2016, 10:06 AM)Fix napisał(a): Gracze na Creative 3 i Creative 1 skarżą się ( przynajmniej mi) , że nieproszeni gracze , teleportują się na ich działkę.
Pisali , aby postała komenda /tp accept , żeby potwierdzić teleportację. Nie wiem czy to dobry pomysł , czy dobry.
Pod spodem piszcie opinię TAK/NIE.

Ale gracze mają komendę " deny " aby nieproszeni goście wchodzili na ich działki Smile 
#4
Zgadzam się z Awesomem Smile
#5
tak,jest komenda deny lecz sie dzieje tak ze gdy dana osoba deny " nie kazda " potem strzela w dzialke,jak dla mnie powinno sie dodac komende /tpaccept *a tak btw* awesomehaxx moze ktos ma dosc ciagle pisac /p deny <nick> nie sądzisz?
#6
Jestem na Tak,to uciążliwe,np jak ktos sie bawi na gm 0 ktos sie tpa i zabija super enchant mieczem 127 sharpnes ;_;
#7
Okej, zgłoszone.
Poinformuje was czy zostanie to dodane czy nie.
Powinno to zostać dodane iż często się tepają niewidki i utrudniają grę bądź właśnie strzelają tym łukiem.

//Zamykam
#8
na speedbow wgralem zabezpieczenia na wszystkich creativach, bedzie wyrzucac kazdego cheatera.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości